bugün

entry'ler (26)

gök gürültülü sağanak yağış

uyunulabilinilecek net en güzel havadır.

koyu kırmızı ruj

ya gerçekten esmer olmanız ya da tam beyaz olmanız gerekiyor siyahi hanımlara da keza çok yakışıyor dolgun dudaklardan dolayı kısaca doğru ten rengi ve dolgun dudak sürmek için yeterlidir.

eski sevgiliyi stalklamaktan vazgeçtiğin an

bitmeyen bi evredir yavaş yavaş daha az bakmaya başlarsın hayatına giren yeni insanlar sayesinde de unutur gidersin olması gereken de budur.

ortak hesap kulanan sözlük yazarının itirafı

eski sevgilimle ortak kullanıyorduk her şeye atlıyor saçma sapan entrylar giriyordu iyi ki eski.

çiftçilik ve hayvancılık

Bu aralar kümes hayvancılığına merak saldım hatta evime de bir küçük ördek yavrusu aldım geçinip gidiyoruz şuan.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Kenan Doğulu hayat boğazımdan geçmiyor ileride manitamla eşimle hiç fark etmez Kenan Doğulu ya da yalın konserine gitmezsem ölecekmişim.

annelerin yanlış telaffuz ettiği kelimeler

Villa-vilya
Mükemmel-mükembel
Annem tam bir abiye kuzu sanırım.

yapılmış en aptalca dalgınlık

Yeni bir mont almıştım Çorluda askent civarında evlerin ilk kat balkon altları boş olur genelde şapkam kapalı yürüyordum montun şapkası da büyük geliyordu zaten yeri görüyorum diye umursamamıştım gidip balkonun birine kafa attım ve abartmıyorum kafam yarılmıştı. Bu da böyle bir anımdır.

tam şu an ne yapıyorsunuz

Yalın dinleyerek yatağımda entry giriyorum.

işten ayrılan iş arkadaşının ilanı aşk etmesi

reddedilmesi durumunda kendini garantiye almış iş arkadaşıdır ertesi günden sonra reddedilirse zaten bir daha yüzünüzü görmeyecektir.

kendine değer vermeyen öz saygısı olmayan tipler

sürekli kendilerini başkalarıyla kıyaslayan ve yenilmişlik psikolojisinde takılıp çevresindekileri de dipe çeken tiptir.

uludağ sözlük yaz aşkı aranıyor ilanları

nazımı çekebilen sürekli ilgi gösterip oyunu bırakabilen mümkünse dc kullanmayan asosyal olmayıp çok da sosyal olmayan etrafı kızlarla dolu olmayan mümkünse benden uzun kalın bacaklı ama kilolu değil kavga etsek dahi gelip yumuşatacak bir bey aranır.(koşulsuz ilgi çok önemli)

merhaba arkadaşlar gününüz nasıldı

sabah eski sevgiliyle konuşmaya çalışarak başladım sonra ölse dahi yazmamaya karar verdim sonra bezelye ayıkladım balkonda annemle ailece çay içip laga luga yaptık şimdi de akşama misafir gelse de kahvemi içsem diye bekliyorum.

göze sigara dumanı kaçması

soğan doğrarken gözlerin acıdı bahanesiyle dertlerine oturup ağlamak gibi bi acı.

sözlük yazarlarının maaşları

asker emeklisi maaşı babamın emekli kartını çaldım da harici öğrenciyim.

kadınlardaki arıza adamı düzeltme sevdası

ben düzeltmeye çalıştığımda ilişkinin 7.ayında tamamen ona benzemiştim bunu bile beceremedim yani.

deliye vurmak

bazen gerçekten delirmemek için deliye vurmak gerekir.

hayalim yurt dışında pizza dağıtmak

epey süre bunu araştırdım ve tek bir şey söylemek istiyorum özellikle avustralya için söylüyorum sınıf farkı kesinlikle yok herkes sadece para kazanmak için var sosyal sınıf farkı asla gözetilmiyor bi doktor sabah çalıştığı hastanenin nöbeti bitince tuvaletlerini de temizliyor herkes her işi yapıyor ve bu yüzden saygı da toplum arasında çok önemli bi unsura dönüşüyor. pohpohlanma popiş kalkıklığı yok gündüz bi dondurmacıda vs çalışıp arta kalan zamanda arabanız veya motorunuzla pizza delivery yapmak çok mantıklı.

en ufak yanlışta kötü olmak

sınavda bile 4 yanlış 1 doğruyu götürür. tek hatada tüm doğruları tüm güzel anıları günleri nasıl unutabilir nasıl yaşanmamış o duyguları tatmamış gibi davranabilirsiniz ki?

yazarların söylemek istedikleri

yaşım henüz çok küçük bi hafta sonra üni sınavına gireceğim erkek arkadaşımdan henüz dün ayrıldım hem de basit ucuz bi ayrılıkla uyandığımda ayrılmak istediğini ve beni engellediğini öğrendim içinden çıkamadığım bi batağa saplanmış haldeyim bu yüzden buraya tekrar gelme kararı aldım sözlük daha önce başıma çok iş açtı ama umarım bu sefer her şey güzel olacak...