bugün

28 temmuz 2010 young boys fenerbahçe maçı

fenerbahçe kötü bir maç çıkararak, iyi bir skorla kadıköy'e dönmüştür. eğer, kötüyken bile, 10 kişi deplasmandan beraberlikle dönüyorsak, iyi oynadığımızda coşarız biz diye hayallere kapılırlarsa, biz rakip takım taraftarları için çok iyi, kendileri için çok kötü olur. zira volkan'ı bir kenara koyarsak - kendisi mükemmeldi dün gece-, takımın en iyisi kimdi? stoch. bu adam maçta yoğun olarak solda olmak üzere her iki kanatta da görev yaptı. top ayağındayken çok iyi tamam. bence de,mükemmel bir futbolcuydu gelmeden bile. ama top rakipteyken, andre santos o kadar yalnız kaldı ki, inanılmaz. hiç yardım yok ama. ve rakip sürekli sağdan, sürekli deggen - sutter ikilisiyle dalga dalga geliyor. en sonunda santos, dayanamadı çaktı bir yerde birisine dirseği. allahtan görmedi hakem. o dirsek, isyan gibi geldi bana. bunların dışında, bence gökhan ünal iyi çalıştı. iki assist fena değil, ilerde tek başına boğuştu. alex hiç yoktu zaten ve bu sistemde de olması çok zor. neticede ilk korneri 75. dakikada kullandı fenerbahçe, bazı şeyleri yeterince açıklıyordur sanırım. young boys ise, nefis bir takım. ben bir beşiktaşlı olarak, isterim böyle takımım olmasını. yenilsin, elensin, önemli değil. kendileri eğleniyor adamlar oynarken, taraftar da eğlenir tabi. sağ kanattaki deggen -sutter ikilisi, ön libero doubai, ve daha sonra çıkan santrafor bienvenu nefis oyuncular. hadi üç büyükler mal diyelim, bursaspor, trabzonspor neden alamıyor bu adamları. alınamayacak adamlar değil bunlar. böyle takımım olsun, her maçtan sonra tribüne çağırırım. 2-5-3 oynadı adamlar baştan sona. bravo doğrusu.