bugün

nasıl bir eş istersiniz

eğer sadece tip olsaydı mesele kolaydı istenilene kavuşmak. üç dört yıllık spor geçmişi beni tahrik eden, dikkatimi çeken, beğendiğim biçok özelliği zaten görünür kılıyor. büyük bacaklar, biçimli bir göt, yağsız bir karın, büyük kollar... ama yaşayış ve karakter konusunda aradığımı bulamadım ve bulamayacağımı biliyorum. ben seçilmiş, bir savaşın içinde olduğunun bilincinde ama kazanma hırsından arınmış, teslim de asla olmayan bir aşınmaz sakinlik seviyorum. kadercilikten uzak, gerçekliği tümden kabullenmiş, romantik olmayan, şefkatliyi oynamayan, gösterişsiz bir ihtişam istiyorum. ona çekiliyorum. gerçekten doymuş bir ruh istiyorum. birinin benden sonra başkasını arzulayabilmesi pek mümkün değil, sadakat gibi bir fetişim yok o yüzden. ama sürekli arayışta olan birinden tiksindiğim kadar başka neyden tiksiniyorum bilmiyorum. kararsızlıktan, ağırlığını koyamamaktan, kaçak dövüşmekten tiksiniyorum. ben elleri bazen çamaşır suyu kokan, kremler ve parfümler konusunda deneyimli, türkçe pop dinleyebilen, magazinsel biçok zırvalığa hakim, biraz narsist, biraz da sıkıcı bir kahramanım. rol yapmıyorum. günceli reddetmiyorum. bir dağ başında tanrının beni görmesi için beklemiyorum. bir büyüleyicilik altına saklanmıyorum. "ihihi" diye gülmüyorum. tüm kusur ve zaaflarımı, tüm pisliklerimi, tüm komplekslerimi gösteriyorum. aklım mükemmeli oynamaya yeter ama midem mükemmelin yüzeyselliğini kaldırmıyor. haliyle muhatabımı da böyle keskin bir netlikle görmek istiyorum. beni sikmek için, koynuma girmek için, benim tarafımdan yüceltilmek için rol yapmasın. saçmalıklarımı yüzüme vurmaktan çekinmesin. bu ayak oyunlarına hakikaten öfkeleniyorum. kısacık bir hayatı tecrübe ediyoruz. zor olmak zorunda değil. böyle birini bulamadım. net biri yani.