bugün

Böyle yeri geldiğinde çocuk gibi olalım yeri geldiğinde ciddi. Aynı zamanda anı yaşayan ve küçük bir şeyden mutlu olabilelim istiyorum. Beraber birbirimize destek olalım ve hiç yıpranmayalım. Olursa çok iyi eş olacağıma söz veririm...
Durun, havaya girdim çok ciddi anlatıyorum.

Aşk meşk mevzusunu geçtim artık, zira başıma gelebileceğini sanmıyorum. Duygu konusunda Seveyim yeter modunda olurum evleneceğim zaman. Istediğim şu, aile olduğumuzun bilincinde olsun. Artık biz bir aileyiz ve ne sorunumuz olursa olsun çok ciddi olmadıktan sonra evin dışına çıkarmadan birlikte halletmek durumundayız. O benim ailemle ya da ben onun ailesiyle iletişim sıkıntısı yaşadığım takdirde ikimiz de birbirimizin yanında olmalıyız. Akşamları beni evde yalnız bırakıp tek başına dışarı çıkmamalı her gün. Tabii arkadaşlarıyla buluşabilir ama bu haftanın 5-6 günü olmamalı, yani benden çok arkadaşlarıyla vakit geçirmemeli. Ben anlayışsız biri değilim zaten, o da dışarda vakit geçirmek isteyebilir, bunu anlarım. Onun haricinde yanlışı doğruyu ayırt etsin ve iyiye meyilli olsun isterim. Bir de çocuklara bir şeyin yanlış olduğunu anlatırken onların bu yanlışını hoş görüp bana karşı korumasın. Ben anayım ana!!doğruyu, yanlışı evladıma öğretmek zorundayım. Beni engellemezse sevinirim. Bir de evin bütün işlerini bana yığmasın, yardımcı olsun elinden geldiğince. ben de çalışan bir kadınım sonuçta.

Iyice havaya girip abarttım sanırım. *
Başıma taç ettiğimde başımı öne eğdirmeyecek.
Böyle eti çok sevsin. Beraber yemek yemeğe oturduğumuzda bir kuzuyu devirebilelim. Eti çok sevsin bide papatya alsın ara sıra..tabi en çok beni sevsin ya da etide olabilir bilemiyorum.
Elinde telefon bik bik dolaşmasın. Telefonunu tuvalete bile götüren kadından işkillenirim.
Örtülü, sagda solda biriyle yiyişmemiş. Seftalisi okşanmamıs, nasıl diyim chpli olmayan insan gibi.
Bir oturuşta en az dört lahmacun yesin kafi.
öncelikle arabası olsun. bi yere oturduğumuz zaman hemen sigara paketi, zippo ve araba anahtarrından bi kule yapsın masaya. sonra hemen nargile söylesin.böyle beyaz gömleğin düğmelerini göbeğine kadar açsın, içerden kıllar fışkırsın. sandalyede hep bacak bacak üztüne atsın ama efendi gibi değil şöyle çorapları bileklerine kadar görünsün:

http://i.internethaber.co...349_0_1487769401mLXiI.jpg

biz seversek adam gibi severiz kızım, bizde yamuk olmaz. biz efendi gibi efendiyiz, otele gidelim mi desin.

küfür etsin, küfür çok önemli, küfür etmeyen erkek mi olur. hatta asabi ve maço olsun. milletin içinde beni de azarlasın haddimi bildirsin. ne giydiğime de karışsın. kendi istediği boku yesin ama beni çarşafa sokmaya kadar gitsin.

not: biraz fukara sevindireyim dedim de ^^ anlık bi mutlu olsunlar, sevaptır.
Dosun gibi olsun.
(bkz: caydemleyenkiz)
hiç kimse hiç kimseye eş olamaz.
herkes birey farklı karakter her birey farklı insan.
doğru yerden başlamak lazım.
doğru tanım; yaşamı paylaşacak bir hayat arkadaşı.
Siyasi görüşü ne olursa olsun, inancı ne olursa olsun, kendine saygı duydurmayı beceren ve karşısındaki insana saygı duyan; ailemin özel isteği üzerine bir göçmen evladının izdivacına talip olma niyetindeyim. Hayırlısı.
görsel
konuşmadan da birbirimizi anlayabileceğim, sessizce ömür tüketeceğim kalbi güzel.....
Fiziksel olarak uzunca 1.70-1.80 arası. 70-75 kilolarda. iyi eğitimli olsun ama buna bağlı olarak şımarık, çok konuşan biri olmasın. Tutucu, Çok açık giyinmeyen, e az da yemek bilsin işte.
Göbeksiz.
Huzur isteyen, huzur veren.
sevgi varsa nasıl? veya kim? sorusunu sormaz insan.

mal, mülk satın alıyor muamelesi yapmakta ancak size yakışır.
HANım hanımcık.
Tam olarak böyle:

görsel

Kezbanlar rahatsız.
(bkz: iyi)
dünyanın güzel bir yer olduğunu anlamak için sadece gözlerine bakmanın yeterli olacağı bir eş. rabbim nasip etti çok şükür.
Kel, göbekli, omuzlarından kıllar fışkıran, kaba, bilgisiz, kıskanç, sorumsuz, tembel, programsız yaşayan, dişleri sarı, kaşları martı, kulakları pis, tırnakları biçimsiz, ayakları palet, elleri kürek, cümleleri eksik, susmasını bilmeyen, konuşması gerektiği yerde tek cümle edemeyen, gülümsemeyi unutmuş ve incelikten bihaber biri değil tabi ki.
Evlilik bir ilişkiyi ayakta tutma çabası olmamalı. Eşlerin birbirlerini anlayarak birbirlerine sıkı sıkı sarılmaları gerekiyor. Fazla bencillik gereksiz bir davranıştır. Karşı taraftan yapmamasını istediğin şeyleri senin yaptığında kendini tartmamanı sağlar. Sen de suçladıkça suçlarsın. Bu durum evliliğe ve birbirlerine zarar vermelerine sebep veriyor. Evliliğin en büyük problemlerinden biri tahammülsüzlüktür. Eşlerin birbirlerine olan tahammülsüzlük bitmişse saygı ve hoş görü ardından çıkıyor sahneye ve maalesef yavaş yavaş güneşte eriyen dondurma misali evlilik akıp bitip gidiyor.
hayatın sonuna kadar karşılıklı huzuru yakalayabileceğim biri. güven, sadakat ve merhamet olmazsa olmazlardır.
pokemon eğitsin.