bugün

(img:#1998860)
acı tatlı hayatın getirilerini götürülerini hiç tereddüt etmeden paylaşmaktan çekinilmeyecek zarif kuzu misali tatlı bir kadın.
görsel
kaypak olmasın yeterlidir.
scarlet johanson olsa fena olmaz.
A böyle ellemeli.
olmayan bir eş isterim; bir eşim yoktur benim.
Herhangi bir kriterim yok , bana katlanabilsin yeter .
bana sadık olan, kafa dengi, zeki, bana gerçekten değer verip sevebilen, ince düşünceli, espriden anlayan, renkli, anlayışlı ve maceracı bir eşim olmasını isterim. tabi bu saydıklarımın bir insanda toplanması zor ama genel mana da bunlar. farkındaysanız fiziksel özellik saymadım. bir önemi yok çünkü. bir ömür geçireceksin o eşinle. yaşlanınca fiziksel özellikler gider diğerleri kalır.
birlikte mutlu bir vakit geçirdiğim bir insan efendim.
Libidosu benden yüksek olsun başım ağrıyor felan diyeyim.
Beni tutkuyla öpen, seven, işinde gücünde, kendine saygısı olan, beni şımartan, gülüp eğlenebileceğim, sıradanlaşmayan bir karizmaya sahip, biraz tehlikeli, özünde masum ve biraz çocuksu... keşke ikiye bölünüp diğer yarımı da erkek yapsam da evlensek.
görsel
Ulan tamam maço bir adam değilim de 2-3 tür kıyısından döndüm. Lan bir bakıyom içlerinden bir dominant teyze çıkıyor.
Bilmeden lambadaki cini ben mi çıkarıyom anlamadım ki.

Walla memesi hatta götü bile olmasın razıyım... kafamı zikmesin yeter.
kafa dengi, saygılı, ırkçı olmayan ve iyi insan olsun yeter
insan olsun. insan bulmak cidden zor.
Yanlış, duygusal , akıldışı evlilikler yapmaktansa hiç evlenmemek çok daha iyi, ortalık dul erkek/kadın , anne, baba ayrı çocuklarla doldu…
Sadik ve Kara gün dostu olsun yeter.dersimli olursa extra güzel olur.
Sokakta hanimefendi, mutfakta asci, yatakta orospu.
Her an sekse hazır ve azgın...
sadık, saygılı, dürüst ve çalışkan olmasını isterim tabii ki. ama bunların hepsinin aynı anda bir insanda olması imkansız gibi.
kafes dövüşü yapacak,
kızkaçıran torpil patlatmayı bilecek,
at yarışı oynayacak hangi atın kaç kg işediği konusunda bilgi sahibi olacak,
deve güreşi sevecek,
ikinci dili olmasın gerek yok.
kokoreç videoları izleyecek, benimle her hamburger yediğinde bbq pit boys kafa sallamasını yapacak biri olabilir.
Minyon,esmer ve de dersimli.
sarıldığınızda size dünyanın bütün dertlerini unutturacak olan o kişiyi bulmanızı dilerim...

sevmek güçlendirir dostlarım.. hazırsanız sevin... muhakkak sevin..