bugün

binali yıldırım ın 26 milyar dolarlık serveti

buzdağının görünen kısmıdır. oğlunun serveti ile beraber söylesinler bakalım gerçekte ne kadarmış.

bu millete işte bu yüzden kızıyorum. bunun oğlu ile rte nin oğulları ile aynı yaşlarda olup hala 3 kuruş maaşa g.tüne neft yağı sürülmüş gibi yardıra yardıra çalışıp "lan bu adamlar hiç ticaret yapmadan bu yaşlarında bunca milyar doları gemicikleri holdingleri nasıl yaptılar" diye sormuyorlar ya beni kızdıran nokta bu. sormalarını geçtim bir de "olabilir yaaeaea neden olmasın allah yürü ya kulum demiş" diyorlar. hayır bu aptallığa tövbe haşa alemlerin rabbini de ortak ediyorlar. allah çalışmayana emek vermeyene helal yoldan nasıl yürü ya kulum desin ? hadi dedi diyelim bunlara yürü dememiş ki depar atın demiş o zaman. bunlara diyor da sana neden demiyor.. sen de gelmişsin 40 lı yaşlarına daha 1 ev sahibi olamamışsın. ortalama bir ev 300-400 bin lira civarlarında istanbulda. sen 20 senedir çalışıyorsun ve 1 ev alamıyorsun ama bu adamların çocukları kumar masalarında her gece 1 ev parası bırakıyor veya 30 ev parasını "sıfırlıyorlar" hiç mi zorunuza gitmiyor..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar