bugün

görsel

Bol Pudralı servet.

Miss.

Yazik.
Gerçekse ahirette yakasına ilk yapışanlardan olacağım...
Bu nedir arkadaş bıktım valla...
Binali'ninki bu kadarsa gözlemlenebilir evren liderininkini varın siz düşünün.
Hayatta iki şey gizlenemez.

Para ve 70-d sütyen takan birinin memeleri.
At yalanı sikeyim inananı.
milyar lafını duymaktan artık çok normal gelmeye başladı bu paralar.
görsel
ido genel müdürlüğünden yani memurluktan 10'larca gemilik filonun sahibi olmaya giden servettir.

bizde işte ne olsun, kredi kartını 3 gün gecikince bankalar tepemize binecekler diye korkuyoruz.

(bkz: akp zenginin hükümetidir bizim değil)
Rakamı abartılı bulsam da kendisinin dudak uçuklatıcı bir serveti olduğu aşikardır.
Yok kardeş yanlışınız var.
26 milyar değil.

996 milyar dolar o.
Valla dünyada o kadar para yok diyenler olursa var kardeş.
Kemalist haber alma ajanjı sözcü paylaştı.
Kemalist kardeşlere yayın bunu. 996 milyar dolat.
Elhamdülillah.
Eğer bu iddia gerçekse, galaksi liderinin servetini düşünemiyorum bile. Hesap makinası yetmez sanırım.
Peki geri kalan 102 milyar dolar kimde? Herkesin aklından aynı isim geçti, di mi?
ve benim hayatımı yaşamama yüksek oranda engel olan 100binlira borcum. herkesi eve çağıra çağıra salona cafe konsepti yapma kararı aldım.
allah doğru ve dürüst çalışana, emeği hak edene, alın teri ile kazanana,
yetim hakkı yemeyene, devlet malını koruyanın yolundaki zorlukları alırmış derler,
binali beyde böyle kazandı parayı, allah bereket versin, daha çok versin.
buzdağının görünen kısmıdır. oğlunun serveti ile beraber söylesinler bakalım gerçekte ne kadarmış.

bu millete işte bu yüzden kızıyorum. bunun oğlu ile rte nin oğulları ile aynı yaşlarda olup hala 3 kuruş maaşa g.tüne neft yağı sürülmüş gibi yardıra yardıra çalışıp "lan bu adamlar hiç ticaret yapmadan bu yaşlarında bunca milyar doları gemicikleri holdingleri nasıl yaptılar" diye sormuyorlar ya beni kızdıran nokta bu. sormalarını geçtim bir de "olabilir yaaeaea neden olmasın allah yürü ya kulum demiş" diyorlar. hayır bu aptallığa tövbe haşa alemlerin rabbini de ortak ediyorlar. allah çalışmayana emek vermeyene helal yoldan nasıl yürü ya kulum desin ? hadi dedi diyelim bunlara yürü dememiş ki depar atın demiş o zaman. bunlara diyor da sana neden demiyor.. sen de gelmişsin 40 lı yaşlarına daha 1 ev sahibi olamamışsın. ortalama bir ev 300-400 bin lira civarlarında istanbulda. sen 20 senedir çalışıyorsun ve 1 ev alamıyorsun ama bu adamların çocukları kumar masalarında her gece 1 ev parası bırakıyor veya 30 ev parasını "sıfırlıyorlar" hiç mi zorunuza gitmiyor..
ve bu serveti helal yoldan kazandı yersen.

lan o değil de bunlar bir de din ve ümmet bayraktarlığını yapıyor sözde.

siz nasıl hesap vereceksiniz allah'a.
Oğlu hariç di mi *
Bu kadar parayı ne yapacak acaba. Bu ülke aslında çok zengin herkese herşeye yeter ama öyle olmasına izin vermiyorlar.
yok be oğlum 26 trilyon milyon doları var. sen yanlış öğrenmişsin.
binali bey akpnin en zayıf halkalarından biri . araştırmak lazım .....
128 milyar dolarin yaklaşik 5/1 idir.
kesin yalandır . hollanda bizi çekemiyor . lale memleketi
ne olacak ???
işte bu paralar sağda solda olduğu sürece bunlar dış politika yapamaz.

Hele rusların başına gelenleri gördükten sonra hahaha.

Alırlar anahtarlarını mayk.

Siz de burada
orayı alırız buraya gireriz diye mast yapın.
kanıt? binali yıldırım resmi kullanılarak atılmış bir tweet. iddia sahibi chp konya milletvekili hüsnü bozkurt.

konunun analizini doğrula.org yapmış. buyurun:
https://www.dogrula.org/d...-serveti-135-milyon-avro/

o da yetmediyse bu da muhalif gazete cumhuriyetin haberi. buyurun:
https://www.cumhuriyet.co...yi-geride-birakti-1844525

hollanda basınında bahsi geçen rakam 135 milyon avro. 26 milyar dolar hüsnü bozkurt un iddiası.

şimdi siz koduğumun fakirleri bu paraları büyük paralar sanırsınız. alın bakın, chp bursa büyükşehir başkanı adayı mustafa bozbey in emirkoop ta yaptığı vurgun:
https://www.bursasoylem.c...rac-emirkoop-lagvedilsin/

tabi konu gizli servetler olunca batının gözü hep akp nin üzerinde. kimse mustafa sarıgül ün gürsel tekin in ekrem imamoğlu nun gizli servetini konuşmuyor.