bugün

islama saldırmadan da ülke kurtarılabilirdi

O zamanları yaşamış gibi anlatan kütükler her zaman bulunacak. Elhamdülillah müslümanım ben. Hocaları TV de ya da camide dinlerken de aynı efekte maruz kalıyoruz. Sanki sağ yanında oturuyormuş peygamber efendimizin, o da olayın tanığı gibi anlatıyor çoğu. Arkadaş, geçmiş gitmiş zamanlar. Tarihi yargılayamazsınız. Peygamber efendimiz hiçbir insanoğlu ile kıyas kabul etmez, tamam; ama bu dinci geçinenler ne diye Atatürk'e sarıyor, anlamıyorum. Atilla ne ise Atatürk onun bir fazlası sayılmalı bizler için; çünkü yaşadığımız devletin kurucusudur ve sapan saçma iftiraların odağındadır. Recep beyiniz onun yanında bir Hiç'ten ibarettir. O donanıma sahip değilim; ama Atatürk'ün yerinde olsam ve Menemen olayını duysam, Allah yarattı demez kim var kim yok kurunun yanında yaşı da cayır cayır yakardım. Yine iyi sabırlı adammış. Cami bahçesinde mehmedimin mübarek başını kesmek kitabın neresinde yazıyor? Bırakın Allah'ınızı severseniz.

( Atilla müslüman değildir; ama bu dinci geçinenler ona laf etmez. Ne kuyruk acıları varsa artık; hep Atatürk şöyleydi, böyleydi... Beraber kahve içtiler sanırsın. O anlatan moruklar da bi' foktan anlamayan beyni sulanmış acizler sadece. Altmışı geçenin her lafını gerçekmiş gibi dinlemeyin. Fizyolojik olarak beyin artık sulanmaya başlıyor.)