bugün

citoles

Geriye dönüp baktıgımda benı ilginç duygulara sevk eden ilaç. 6 gün süren bir "beynimin susması" veya kafamın beni hiç rahat bırakmaması sonucu, bir gece acil ertesi gün kalp doktoruna gittim. Onlara bendeki sorunu bulamadıkları için içten içe kızdım. illa bir sebep bulmak istiyorsam (çünkü fiziksel olarak turp gibiydim; ki bir de bana sorun) psikiyatra gitmem yönünde tavsiyede bulundular. Gittim ve bu ilacı verdi, sorgulamadım. E tabi ilaç kullanmamış olan ben, bir süre kullanmadım. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Yan etkisi yok (malum konu içinse bana bir dezavantajı olmadı). Onun dısında 6 ay ile 1 yıl arası kullanılması gerekiyormuş Sanırım 1 yılı tamamlayacağım. işe yaradı ancak tedavimi psikonet yayının kitaplarında buldum. Pandemi bitmeden, sosyal hayatıma kavuşmadan kalıcı bir çözüm yaratmak istiyorum. Doktor tavsiyelerinden çıkmayınız ve bol bol (bilimsel yayınları) okuyunuz. Yeni koşullara adapte olmaya çalıştığım için, kendimle yeniden müzakereler yaparak neleri istediğimi bulmaya çalışıyorum.