bugün

Babamın bi 10 küsür yıldır ısrarla kullandığıdır. işe yarıyor mu derseniz deliyi az deli yapıyor diyebilirim.
Kafanız düşüşe geçmiyordur.
citol diye morfinmi yazıyorlar burdakılere anlamadımkı
bırı dıyor ucuyorum bırı dıyor cennetteyım cop lan bu ılac hıc bı halta yaramıyor tıpkı dıger antıdepresanlar gıbı 2 bıranın kafasını vercek ılac yokmu tıpta be yaaa.
Bebe depresanı.
2 yıl önce doktor reçetesi ile 10 mg ile başlayıp 20 mg dan devam ettirmiştik. sonra kademeli bıraktım ama 1 ay önce yine anksiyetem stres kaygı üst üste binince 20 gün önce 5 mg dan başladım. işimi gördü şimdilik. 5 mg bile cinsel hayatın içine ediyor. sperm sayısını baya baya düşürüyor.
Geriye dönüp baktıgımda benı ilginç duygulara sevk eden ilaç. 6 gün süren bir "beynimin susması" veya kafamın beni hiç rahat bırakmaması sonucu, bir gece acil ertesi gün kalp doktoruna gittim. Onlara bendeki sorunu bulamadıkları için içten içe kızdım. illa bir sebep bulmak istiyorsam (çünkü fiziksel olarak turp gibiydim; ki bir de bana sorun) psikiyatra gitmem yönünde tavsiyede bulundular. Gittim ve bu ilacı verdi, sorgulamadım. E tabi ilaç kullanmamış olan ben, bir süre kullanmadım. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Yan etkisi yok (malum konu içinse bana bir dezavantajı olmadı). Onun dısında 6 ay ile 1 yıl arası kullanılması gerekiyormuş Sanırım 1 yılı tamamlayacağım. işe yaradı ancak tedavimi psikonet yayının kitaplarında buldum. Pandemi bitmeden, sosyal hayatıma kavuşmadan kalıcı bir çözüm yaratmak istiyorum. Doktor tavsiyelerinden çıkmayınız ve bol bol (bilimsel yayınları) okuyunuz. Yeni koşullara adapte olmaya çalıştığım için, kendimle yeniden müzakereler yaparak neleri istediğimi bulmaya çalışıyorum.
Bir çok yan etkisi var ama sevdim bu ilacı. En çok hissettiğim yan etkisi dişleri sıkma oldu. Engelleyemiyorum. Kaygılarım azaldı. Yine kötü senaryolar kuruyorum tabi de biraz daha sakinim. Sürekli diken üzerinde değilim eskisi gibi.