bugün

alevilerin namaz kılmaması

Ne namaz kılicaz ulan biz? Bizler yobaz mıyız? Bizler çomar mıyız? Bizler Alinin çocuklarıyız. Arap sevicilere benzemez hiçbir şeyimiz. Beş yüz altı yüz yıldır bu yobaz zihniyetle savaştık hala daha savaşmaya devam ediyoruz. Ben küçücüktüm çocuktum anam bana ihvancı şeriatçı Sünni komşumuzu gösterip biz onlar gibi sabahtan akşama götümüzü domalmayız bizim namazımızı Ali kılmış orucumuzu Ali tutmuştur demişti. Yezidin muaviyenin yolunda olanlar Ali efendimizi ve onun soyuna yaptıklarının günah affı için namaz kılıyor şimdi. He en inançlı sizsiniz inandık tamam. Burada namaz kılıyoruz oruç tutuyoruz aleviyiz diyenler siz ihvancı şeriatçı arap sever sünni tohumlarını kafalamak için yalan söylüyor. insanlarımızı böyle yalanlar söylemek zorunda bırakacak kadar görgüsüz barbarsınız. Bizim namazımızı sorgulamak mıdır sizin haddinize dürzüler? Ne çabuk unuttunuz Şahkulu isyanımızda aldığımız kırk bin Sünni Türk kafasını? Ne çabuk unuttunuz Celali isyanlarında karılarınıza tecavüz edilip evlerinizin yakıldığını? Ne çabuk unuttunuz Babai isyanıyla bizim Sünni Arap yuvası Selçukluyu yıktığımızı? Korkudan titremeden adımızı o pis ihvancı şeriatçı ağzınıza almayın. Bir kez daha düşünün. Çünkü biz kılıçlarımızı sakladığımız yerleri unutmadık hep aklımızda. Sünni yobazların borusu ötmüyor bu ülkede bunu anlayın bir hele. Bizim zamanımız yaklaşıyor. Dokuz milyon yeni seçmenle CHP iktidara geldiğinde o sesiniz iyice kısılacak şimdiden alıştırmaya bakın kendinizi. Yoksa işiniz zor. Yüzyıllarca kendimizi sakladık bu Sünni yobaz kafalardan Osmanlı bitene kadar yaptığımız haklı isyanlarımız başarılı olmadı diye. Hala aynı kafa değişmiyorlar da aga. Boşuna CHP'yi ele geçirmedik biz böylelerini temizlemek için geçirdik.