bugün

sözlük yazarlarının itirafları

çok utanıyorum,

nette tanıştığım pek çok insanın ismim nedeniyle beni kız zannetmesinden bıktığım için bugün büyük bir hayvanlık yaptım sevgili sözlük.

üye olduğum metal sitesinden bir eleman beni msn'ine eklemiş. ben ise avatar olarak çok hoş bir hÂtunun resmini kullanmaktayım. alışkanlık olarak da yazı dilim gayet kibardır*. ufak bir tanışma seansından sonra ben bunun niyetini anladım. beni kız sanmıştı ve resimdeki o mükemmel görünen gothic hatunun ben olduğumu düşünüyordu. yeminimi bozdum "ben erkeğim" demedim ilk def ve özenti gothic hÂtun imajı çizdim sözlük. hem de nasıl bir imaj var yaa...

devamlı erkek değiştiren, yeni ilişkilere açık, ateist, psikopat, hap kullanan* zengin züppe kız. aynı şehirden çıktık bir de. çocuğun dibi düştü be sözlük. yAni salyalarını klavyemde hissettim desem yeridir. muhabbet giderek ilerledi ve benim de sergilediğim rahat ötesi tavırlar nedeniyle iş "buluşma"ya kadar geldi.

evet...msn'de ilk defa yazışan çift buluşacaktı !! oğlanın o an hissettiklerini hissettim be sözlük. bana habire "canım" diyordu. bir erkek bana canım, cicim yapıyordu.
işte ben o an bu "kız milletinin" sahip olduğu silahın ne kadar tehlikeli bir şey olduğunu anladım sözlük. evet fiziksel olarak çok kolay etkisiz hale getirilebilirler ama hepsinin içinde aynı şeytan varmış be sözlük.*
herneyse...yaklaşık bir buçuk saatlik bir muhabbetten sonra götü tavana vurmuş çocuğa acı gerçekleri...söylemedim sözlük !! ona tam tersine dedim ki;

- seninle alay ettim gerizekalı, hemen de oltaya geldin. msn'de tanıştığım her erkekle buluşacağımı mı sandın ? hah...seni salak, defol git şimdi başımdan. siz erkekleri kandırmak da pek kolay oluyo be...zavallılar sizi...

evet aşağı yukarı bunları söyledim bir erkek olarak sözlük. ardından da tahminim bana "orospu" diye yazarken sildim onu hemen...ve o şu an derin bir bunalımda. nereden mi biliyorum. çünkü ben de bir erkeğim...ve bir erkeği asla olmak istemeyeceği bir durumda biraktım. o şimdi çok güzel bir hÂtun tarafından alaya alındığını sanıyor ve belki de benim yüzünden ömrü boyunca tüm kızlara nefretle bakacak. belki de korkarak yaklaşacak.

itirÂf ediyorum sözlük...yaptığım şey yanlış da olsa...çok eğlenceliydi.