bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

seni artık suçlamıyorum...
çünkü senin için söylenicek tek kelime var hastasın sen. evet evet baya hastasın. hastaneye yatman lazım. artık seninkine kişilik bozukluğumu derler ne derler bilmiyorum. benimkide bi çeşit kendi kendini tedavi etmek , içini dökmek. ama bu son. artık yüzbin kere tövbe edip yine şarap içmiycem. yaptığımın yanlış olduğunu bile bile devam etmiycem yanlış kişilerle yanlış yerlere gitmiycem. seni , onu , olan olayları herşeyi hafızamdan silicem. sende oda silin beni. umarım sende tedavi olup düzelirsin. ilgi şımarıklığından vazgeçersin. intiharın öyle kolay bişey olmadığının farkına varırsın. kahretsinki başımıza çok kötü olaylar geldi evet belki böyle olmayabilirdik. ama en azından bu olaylar sayesinde kimin ne olduğunu anladık. istersen gözümün önünde onla yine sarmaş dolaş ol yine intihar et yalandan bayıl hatta sadece beni kıskandırmak için git onun ewine naparsanız yapın orda . bikaç yakın olduğun kişiyede söyle arkamdan atıp tutsunlar küfüretsinler tehdit etsinler. yalanlarına devam et.evet daha sayamadığım eskiden yaptğın şeylerin hepsini yine yap. hiç umrumda değilsin ve zerre kadar üzülmem artık. ilk defa bu kadar emin konuşabiliyorum bütün suç sende. bencilsin sen ! onun öldüğü gün ben nelerle uğraşırken sadece kendini düşünüyordun sen. ama en azından geçmişin hatırına böyle bitmemeliydi. konserde ben ağlarken sen onla sarmaş dolaştın yanımda olan güvendiğim sadece iki kişi vardı. halada öyle. senin için üzülmüyorumda artık böyle yaptıkça hayatta hep sen kaybediceksin. ama mutlu olmanı tek bi şeyden dolayı istiyorum en azından artık benle uğraşmassın. senin ve onun yüzünü hiç bi şekilde görmek istemiyorum. diğer insanlar senin hakkında dalga geçsinler gülsünler kötü laflar etsinler ki sen böyle devam ettikce onlarda şimdiki gibi yapıcaklar. ağzımı açıp tek kelime edersem senin gibi aşalığık olayım. tamam bütün suçu üstüme alıcam herkes herşey için beni suçlasın. yeterki sen aklanda artık benle uğraşma. evet iki arkadaşımı kaybettim biri o ... gerçekten öldü. diğeride sen . sende benim aklımda ve kalbimde öldün.
eski dosttan çok rahat düşman oluyormuş ve bazen insan en yakınındakini bile tanıyamıyormuş .
aslında seninle daha fazla zaman geçirmedğim ve daha kötü şeyler olmadığı için ben çok şanslıyım.
''giden gitti kalan sağlar bizim olsun''
hoşçakal...