bugün

edirne

içim kan ağlıyor sözlük bu şehirde.insanları medeni olabilir,doğruyu yanlışı diğer insanlar gibi düşüncesizce, ama diğer insanlardan daha iyi ayırt edebiliyor olabilir ama bu kadar da duyarsızlık, umursamazlık pes dedirtiyor.Asırlık köprülerden kamyonların geçmesi kimsenin umrunda değil.köprülerin zemininde düzgün taş kalmamış.Güzelim nehirlere tüm şehrin kanalizasyonu dökülüyor ama herkes iğrenç deyip nehirlerden uzak durmakta sanıyor tüm sorumluluğu.bir insan kafası kadar sivrisineklere 43 derece sıcakta uzun kollu giyerek kurtulmaya çalışıyorsunuz.sinek ilaçları pahalı diyen güzel belediye var sağolsun.ve akşam gidelim oturalım sohbet edelim yürüyelim diyebileceğiniz gölet dışında park alanı ya da yürüyüş alanı yok.son olarak bu şehrin insanlarının belediye seçimlerinde direkt partiye değil kişiye göre oy vermelerini temenni ediyorum.(ak zihniyet,kıskanç akpli gıbı şeyler yazmaktan vazgeçin.Buradaki referandum sonuçları benim de hoşuma gıdıyor.ama artık sorunun siyasetle alakalı olmadığını görün beğenmediğiniz insanlardan hiçbir farkınız kalmıyor.)