bugün

neden evlenmiyorsun

Şimdi genelleme yapıyor gibi gözüksün istemiyorum yazdıklarım. Galiba güvenimi kaybettim dur eksilemeden önce bir dinle

bazı durumlar var;
Mesela ben işim gereği bir çok evli kadınla konuşup çalıştım çalışıyorum.
Kız ismi ile numarayı kaydedip eski sevgilileriyle konuşanlar mı dersin, her dakika iş yerinde millete güzel gözükmek için makyaj mı tazeleme dersin, para olduktan sonra herşey olur diyenler mi dersin, önceki aklım olsa herşeyi yapardım diyenler mi dersin bunlarla ilgili alakalı o kadar çok şey gördüm duydum ki inanamazsın. Yani evli kadınların gizli saklı yaptıkları şeylerin kocaları 10 da 1 ini duysa boşanır.
Geçenlerde eskiden çok sevdiğim evlenmeyi düşündüğüm eski kız arkadaşım mesaj attı mesela biraz konuştuktan sonra bana kaçta çıkıyorsun, sevgilin var mı, görüştüğün biri var mı felan diye sormaya başladı yok deyince 2 çocuk sahibi olmuş kadın bana nereye istersen gelirim dedi bende engelledim.
Yani birine güvenmek diyorsunuzda bu en başta yazdığım şeyleri yapan kadınlardaki afra tafra kimsede yok biraz konuş sanırsın dünyanın en temiz en dürüst insanları kendileri.
Bununla ilgili çok mide bulandırıcı şeyler duydum gördüm onun için ne şekilde nasıl ne zaman evleneceğim bilemiyorum.
inanın kusursuz hiç kimse yok var diyen yalan söyler yani en az yalan söyleyene denk gelmek lazım.
Oda zar ın 6/6 gelmesi gibi bir şey.

Edit: biz erkekler sütten çıkmış ak kaşıkmıyız tabiki değiliz hatta fazlamız var eksiğimiz yok.