bugün

integral bilmeyen adamın 17 bin lira maaş alması

integral bilmeyenler de integral forex kullanarak arayı kapatıyorlar aslında. ayrıca hepsini suçlamamak lazım. Kılıçdaroğlu, babacan, yıldırım vs bu adamlar biliyorlardır.

TBMM MESLEK DAĞILIMI:

AK PARTi: 48 avukat, 20 doktor, 17 işadamı, 10 mühendis, dokuz gazeteci, dokuz öğretim üyesi, dokuz eczacı, sekiz eğitimci, yedi akademisyen, beş yönetici, beş siyasetçi, dört öğretim görevlisi, dört öğretmen, üç ilahiyatçı, üç siyaset bilimci, üç mimar, üç ziraat mühendisi, üç milletvekili, üç hukukçu, üç mali müşavir, üç makine mühendisi, iki vali yardımcısı, iki halkla ilişkiler uzmanı, iki bürokrat, iki özel sektör çalışanı, iki inşaat mühendisi, iki iktisatçı, iki diş hekimi, iki Ekonomist, iki işletmeci, iki elektrik mühendisi.
CHP: 28 avukat, 21 doktor, 10 işadamı, altı gazeteci, beş mühendis, dört mimar, üç iktisatçı, üç öğretim görevlisi, üç yönetici, üç inşaat mühendisi, beş ekonomist, iki öğretim üyesi, iki eczacı, iki akademisyen, iki ziraat mühendisi, iki eğitimci, iki işletmeci, iki hukukçu, bir diş hekimi, bir diplomat, bir sanatçı.
MHP: 11 iş adamı, dokuz doktor, yedi öğretim üyesi, altı avukat, altı iktisatçı, beş akademisyen, üç milletvekili, üç öğretmen, iki inşaat mühendisi, iki harita mühendisi, iki ekonomist, iki siyasetçi, iki mühendis, bir vali, bir eski milli futbolcu.
HDP: 11 avukat, dokuz serbest meslek, beş eğitimci, dört öğretmen, dört siyasetçi, üç gazeteci, üç öğretim üyesi, üç doktor, üç akademisyen, iki danışman, iki sosyolog, iki makine mühendisi, bir yazar, bir mühendis, bir film yönetmeni-senarist.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar