bugün

integral bilip 17000 lira maaş alan yok ki. Xtir sorun integralmiş demek.
Katsayıyı üste bir artırarak yollayıp bölüm olarak almayı bilmiyorsa çok ayıp ediyordur o adam.
işte bunlar hep integral.
integral bilen çalışanların tıkıştırıldığı bir departmanın iki üst katında çalışan bir insanın aldığı maaştır. Söz konusu departman pek tabi ki bu arkadaşa bağlıdır.
integral bilene 5-6 bin lira maaş veriyordur.
Bunun bide 35.295TL alan bir üst versyonu vardır ki ülke yönetir sahte diplomayla (bkz: cumhurbaşkanı)
integral bilmeyenler de integral forex kullanarak arayı kapatıyorlar aslında. ayrıca hepsini suçlamamak lazım. Kılıçdaroğlu, babacan, yıldırım vs bu adamlar biliyorlardır.

TBMM MESLEK DAĞILIMI:

AK PARTi: 48 avukat, 20 doktor, 17 işadamı, 10 mühendis, dokuz gazeteci, dokuz öğretim üyesi, dokuz eczacı, sekiz eğitimci, yedi akademisyen, beş yönetici, beş siyasetçi, dört öğretim görevlisi, dört öğretmen, üç ilahiyatçı, üç siyaset bilimci, üç mimar, üç ziraat mühendisi, üç milletvekili, üç hukukçu, üç mali müşavir, üç makine mühendisi, iki vali yardımcısı, iki halkla ilişkiler uzmanı, iki bürokrat, iki özel sektör çalışanı, iki inşaat mühendisi, iki iktisatçı, iki diş hekimi, iki Ekonomist, iki işletmeci, iki elektrik mühendisi.
CHP: 28 avukat, 21 doktor, 10 işadamı, altı gazeteci, beş mühendis, dört mimar, üç iktisatçı, üç öğretim görevlisi, üç yönetici, üç inşaat mühendisi, beş ekonomist, iki öğretim üyesi, iki eczacı, iki akademisyen, iki ziraat mühendisi, iki eğitimci, iki işletmeci, iki hukukçu, bir diş hekimi, bir diplomat, bir sanatçı.
MHP: 11 iş adamı, dokuz doktor, yedi öğretim üyesi, altı avukat, altı iktisatçı, beş akademisyen, üç milletvekili, üç öğretmen, iki inşaat mühendisi, iki harita mühendisi, iki ekonomist, iki siyasetçi, iki mühendis, bir vali, bir eski milli futbolcu.
HDP: 11 avukat, dokuz serbest meslek, beş eğitimci, dört öğretmen, dört siyasetçi, üç gazeteci, üç öğretim üyesi, üç doktor, üç akademisyen, iki danışman, iki sosyolog, iki makine mühendisi, bir yazar, bir mühendis, bir film yönetmeni-senarist.
integral neden seni öğrendim bende diyorum ki sorun bende mi hayır çok sevindim vAllah sorun bende değil sendeymiş çık hayatımdan çık iğrenç şey.
(bkz: sakin ol)

(bkz: elindeki klavyeyi yere bırak)
(bkz: patron olsam)

17 bin tl alıyorsa silindirikten uçakta yapıyor olmalı.
Yapması gereken işi yapıyodur. Öğrenmesine gerek yoktur. Ha isterse ya da lüzum halinde kralını öğrenecektir. Çok da vasıflı olamayan matematik öğretmenlerini sözlükte ayağa kaldıran, ortadan ikiye ayrılmasına sebep olan vasıflı elemandır.
(bkz: biz bunu gerçek hayatta nerede kullanacağız hocam)
Mat 4 finaline hazırlanmaktan kafayı yiyip dünyayı integralden ibaret zannetmek.
Şimdi ne alaka yazmış demeyin yazacak yer arıyordum integrali görünce atladım. Bugün bütünleme sınavımdan biri açıklanmıştı. Kazık integraller vardı. Ama yazar arkadaşınız ne yaptı hepsini tak tak çözdü. Birinin sonunu getiremeden 75 alıp dersi BB ile geçti. Okuduğunuz için teşekkürler. Sağlıkla kalın.
Türkçe bilmeyen adam başbakan oluyor bu herif gelmiş integral bilmeyen adamın 17bin maaş alması diye başlık açıyo,ya bi kalk git babacım.
(bkz: integral çalışınca ben)
Hayatı sadece okul bitirmekten ibaret sanmayın.
Hayatı sadece okul bitirmekten ibaret sanmayın.
ilkokulda​ öğretilen istiklal marşı'nı okumayı bilmeyenlerin milli eğitim müdürü olduğu ülkede şaşılmaması gereken durumdur.
integral bilen adamın 17 bin maaş alması kadar normal bir durum.Maaş ile integral bilgisi arasında pozitif veya negatif bir ilişki söz konusu değildir fakat torpille maaş arasında pozitif bir ilişki olduğu aşikar.