bugün

ateyiztlere alim ulema eteği opturtecek soru

Yav şu ateyizlerin bi biz akıllıyız bi biz okuyoruz yanılgısı beni bitiriyor. Aga ben de makine mühendisiyim. Pembepapyonlufil şimdi bana söyle kim demiş maymunlarin insana donusmasini beklemek limonun portakala dönüşmesini beklemekle aynı şeydir ? Bu senin teorin.
Gelelim ikinci kisma ben beynimin yanmasina raziyim hadi acikla bilimselini de beynimiz yansin la hadi *

Edit: islam cografyasini ornek gosterenler ozaman şunu diyebilir miyiz? Osmanli 400 500 yıl dünyaya hükmetti ozamanki batı şöyle mi demeliydi ? Ooo bunlar musluman ve dunyanin en gelişmiş devleti. Biz de islama gecelim hadi.
Şuanki islam cografyasi ne kadar islama yakın tartışılır. Soyle ornek vereyim anlayın halkinin yuzde 99 u musluman deniyor turkiye icin kurani okuyan yuzde 8 bile degil. Keza bakiniz suudi arabistan ilsamla uzaktan yakindan alakali degil nerde bi israilin lehine olay hemen icinde.
islam cografyasindan kan revan eksik olmuyor bunu islama.degil petrol icin bir milyon insani gozunu kirpadan olduren batiya yorun!