bugün

ibretlik tespit. gelinin hala kızından 3 kilo muz.
afrikadan buraya uçak biletleri çok pahalı bu aralar ondan. Dolarda fırladı..
ibretlik bir sorudur. şimdi hepiniz tekrar edin:

eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedu enla muhammedin abduhu ve resulu
Ben tatmin oldum yarın Eyüp Sultan camisinde tövbe edeceğim.
hayatta kalma konusunda bu kadar beceriksiz bir türün kendini diğer canlılarından üstün görmesini cidden anlayamıyorum. utanç mı istiyorsun islam coğrafyasına bak orta doğuya bak orada her türlü pislik işkence tecavüz vs yapıldı hala maymun musun, idiot amk ama bilimin tekniğin her şeyi sömürür uçakla hacca gider son teknoloji cep telefonu kullanır en iyi arabaya biner veya binmek ister sonra da akıl olarak herhangi bir maymundan üstün olduğu yanılgısıyla böyle mecralarda saydırır. he çok güzel soru cevap vermedik.
bayramda el öpmeğe de gelmiyor keratalar.
Anlayacagin aptallik seviyesinde aciklama yapayim karsim.

Insanlar maymunlardan gelmedi, maymun ile ayni atadan evrimlesti.

Tipki portakal ile limon gibi. Tur ayni, kendisi farkli.

Maymunlarin insana donusmesini beklemek, limonun portakala donusmesini beklemek ile ayni seydir.

Ha yok daha bilimsel sekilde acikla dersen onu da yaparim da, beynin falan yanar diye boyle yetindim.
alim ulema kadınsa sevişelim mi olabilir. ulemanın kadın olması zor bir durumdur. çünkü o zaman onu cennette Nuri mi bekleyecek? Allah muhafaza bu dünyada alim öbür dünyada töbe töbe diyelim.
Yav şu ateyizlerin bi biz akıllıyız bi biz okuyoruz yanılgısı beni bitiriyor. Aga ben de makine mühendisiyim. Pembepapyonlufil şimdi bana söyle kim demiş maymunlarin insana donusmasini beklemek limonun portakala dönüşmesini beklemekle aynı şeydir ? Bu senin teorin.
Gelelim ikinci kisma ben beynimin yanmasina raziyim hadi acikla bilimselini de beynimiz yansin la hadi *

Edit: islam cografyasini ornek gosterenler ozaman şunu diyebilir miyiz? Osmanli 400 500 yıl dünyaya hükmetti ozamanki batı şöyle mi demeliydi ? Ooo bunlar musluman ve dunyanin en gelişmiş devleti. Biz de islama gecelim hadi.
Şuanki islam cografyasi ne kadar islama yakın tartışılır. Soyle ornek vereyim anlayın halkinin yuzde 99 u musluman deniyor turkiye icin kurani okuyan yuzde 8 bile degil. Keza bakiniz suudi arabistan ilsamla uzaktan yakindan alakali degil nerde bi israilin lehine olay hemen icinde.
islam cografyasindan kan revan eksik olmuyor bunu islama.degil petrol icin bir milyon insani gozunu kirpadan olduren batiya yorun!
sözlüğe geliyor olmalarının yeterli yanıt olduğu sorudur.