bugün

yazarların en çok korktuğu an

Olay dün gece 1:30 civarında başıma geldi.
Arkadaşlarla boş bir inşaatta kova yaptık (kesinlikle özendirme gibi bir çabam yok, uyuşturucu zararlıdır) ve ben muhabbet esnasında oracıkta sızmışım, uyandığımda ise inşaatın içinde tek başımayım. Neyse zar zor ayağa kalktım ve telefonun flaşını açtım merdivenden aşağıya doğru iniyordum ki bitane siyah beyaz köpek orda yatıyor. Üstünden atlayıp geçmek istedim ve yedi sekiz merdivenden takla atarak aşağıya yuvarlandım, telefonda kapandı, zaten karanlık fobim var bir de onun üzerine Köpek yanıma yaklaştı bi an ürktüm hemen kalkıp gitmek istiyorum ama kalkamıyorum. Neyse köpek dibime kadar geldi ve ben kafasını okşadım saldırmasın diye ama köpek (biliyorum çok komik gelecek ama yemin ediyorum ki gerçek) birden arapçaya benzer bir dilde bişey söyedi hatırladığım kadarıyla lem le gul falan dedi ben kitlendim hareket edemiyorum, belki de hayatımda ilk kez korkudan ağladım, çığlık atmak istiyorum ama sesim çıkmıyor. Ve sonrasını hatırlamıyorum orda bayılmışım. Dünkü arkadaşlar sabah bana ulaşamayınca meraklanıp gelmişler inşaata beni uyandırdılar. Olayı anlattım dalga geçti piçler ot çarpmış seni falan dediler. Hepsine bağırıp çağırdım lan niye beni tek bırakıyonuz burda diye bana dediler ki sen ısrarla burda yatmak istedin bizde bıraktık dediler. Bilmiyorum belki de bunların hepsi otun kafası olabilir, belki köpek gerçektir ama arapça konuşması inşallah hayaldir.