bugün

evde yaşanan paranormal olaylar

not: trollük, atmasyon veya hayali bir hikaye değildir. tamamen gerçektir.

yatak odası ve salonun arasındaki duvarın salon kısmının tam ortasında ilk önce hafif bir delik belirdi.
daha sonra o deliğin etrafı hafif nemlendi.
şu an 20 cm çapında nemlilik genişledi.
geçen ay orayı boyadım ancak sonraki gece yeniden belirdi.

gece olduğu zaman kedim ve yavrusu duvarın tam önüne geçip oradaki nemliliğe dakikalarca bakıyor.
bu beni fena halde korkutmaya başladı artık.
dün gece kalktım ışığı yaktığımda anne ve yavrusu yine duvara bakıyordu.
karanlıkta neden oraya baktıklarını anlamıyorum.
ev sahibine sordum oradan herhangi bir tesisat geçmediğini söyledi, duvarın hemen arkası ise yatak odasına bakıyor.
salondan bakıyorum nem gittikçe büyüyor, yatak odası tarafında hiçbir nemlilik yok.

dün akşam sözlük yazarlarının itirafları başlığına da yazdım.
kedilerimin duvara baktığını.
anne ve yavrusu oturup duvara baktığı sırada yavruyu yanıma aldım. ancak hiç durmuyor çok huzursuz bırak beni diyor.
bırakır bırakmaz koşup annesinin hemen yanına duruyor ve duvara bakmaya devam ediyor.
en sonunda onları başka odaya kapattım.

sabah kalktığımda kedilerin bulunduğu odanın kapısını açtım ikisi de koşarak salona gitti.
peşlerinden koştum ve ikisi de duvara baktı.
duvarda hiçbir ıslaklık yoktu.
daha sonra koşarak koltuğun arkasına geçtiler, daha sonra öteki koltuğun arkasına, daha sonra masanın altına.
sanki bir şey arıyorlardı.

o an koşarak evden çıktım.
şu an iş yerindeyim ve akşam eve nasıl gideceğimi düşünüyorum.
birkaç arkadaşımı aradım onları evime davet ettim.
bu kediler beni öldürecek.
benim görmediğim bir şey görüyorlar o evde.

daha önce bu kadar sık sık bir yerlere bakmayan angut bir kedim vardı. sessiz sakin ve uysal bir kediydi.
ancak uzun zamandır çok huzursuz.
genelde gece yanıma giren kedi, uzun zamandır ayakucuma yatıyor ve ara ara benim de duyduğum sesler duyup aniden yerinden fırlayıp gidiyor.
yavrusu ise ara ara geceleri pusetin içine giriyor ve yerinden çıkartamıyorum.

beni korkutuyor bu durum.