rüyada eski sevgiliyi görmek

her gece gördüğüm şey tam tamına 37 gündür yaşadığım şey.. bu gece yaşadım ve bu başlığı görmem yazmam için bahanem oldu.

evet 37 gecedir her gece o güzel yüzlü sevgilimi görüyorum tam tamına 37 gündür her gün farklı bir rüya farklı bir mutluluk bir gün ufaklıklarımızı,evimizi,köpeğimizi,kedimizi ver hayatımızı ahbe güzelim terk etmeseydinde kalıp bu hayatta beraber savaşsaydık. mutlu etmek birbirimizi bu kadar zor değildi be sevgilim. senin yanında mutlu olmak için bir şey yapmana bile gerek yoktu bu senin içinde geçerliydi bunu gözleriinde görebiliyordum. çok özledim seni keşke sanada söyleyebilsem her yerden engelledin ettin. merak etme her evden çıkacağını bildiğim saat kapında oluyorum ama hep yanında birileri var annen baban ailenden birileri yine sana zarar gelmesin diye gelemiyorum yanına izliyorum sadece sadece izliyorum sevgilim. gönlüm bağırıyor seni seviyorum diye ama ağızımı kapatıyorum. çok zor be ama bunu yapmaktan usanmayacağım gerçekten usanmayacağım. seni çok seviyorum hala ve ne olursa olsun seveceğim seni ne olursa olsun sevgilim. şimdi her zamanki gibi saat 11,30 gibi girdiğin uykundasındadır belki benide görüyorsundur önceden görürdün. iyi uykular tatlı rüyalar sevdiğim umarım güzel geçirdiğin bir gün olur buda iyi dileklerim,dualarım hep seninle sağlıcakla kal.