bugün

dün geceki uykumda ard arda 4 kez yaşadığım olaydır. ulan hadi bi kez iki kez girersin anlarım da, aynı gece içinde 4 kez girmek nedir be. her rüya bitişinde uyandım, her uyandığımda üzüntüden kahroldum; çünkü her uyanışımda aramızda aslında 10 bin kilometre olduğunu, seni muhtemelen bir daha göremeyeceğimi, olur da birgün görürsem de yanında başka biri olacağını, ve daha birsürü şeyi fark ettim.
dün gece gördüğüm rüyadır. üzerinden 5 yıl geçti, hala birebir gülüşüne kadar aynıydı. kim bilir nerede ne yapıyordur şimdi. mutlu olsun.
" dün gece rüyamda seni gördüm, iyi misin?" Adlı mesajla hala aradaki bağı göstermek için fırsat kollayanların aradıkları ilahi mesajdır.
Ayda yılda bir görüldüğünde sorun değil de benim gibi her gece gördüğünüzde psikopata bağlayabilirsiniz. Bir de rüyanızda hâlâ sevgiliyseniz. sevgiliyken bile bu kadar çok görüşmüyorduk.
sevinsem mi üzülsem mi bilemediğim hadise.

artık yanındayım ve gitmeyeceğim diyordum, yaptığım hatalardan pişman olmuş gibi bir halim vardı.
Uyandığınız günün bok gibi geçmesine sebep olur. Bende öyle oluyor yani.
hayatında bir tane sevgilisi olmuş ve onunla uzun süre birlikte olup evlenmiş üstüne bir tane çocuğu olan ve bir tanesi de yolda olan birisi için imkansız bir durum.
uyanınca çok hüzünlenir insan... hemen sevgilisinin face profilini açar resimlerine bakar hüzünle... facetende engelli olduğu için fake hesaptan bakar haa...
Seks barındırıyorsa sevindirecek hadise.
Rüyalarin insani çarpmasidir.
Mesaj atmak için en iyi bahanedir.
(bkz: seni rüyamda gördüm merak ettim iyi misin)
rüyadan çok can sıkıcı bir kabus olarak adlandırılabilecek durumdur.
uygunsuz bir vaziyette gördüğünüzde uyanmanızın ilk dakikalarında can sıkar.
mutlu mesut olduğunuzu gördüğünüzde, artık hayatınızda olmadığını anlamanızla can sıkar.
başının dertte olduğunu görürsünüz aklınız takılır, can sıkar.
özlemenize sebep olur, can sıkar.
kötü anlar aklınıza gelir, can sıkar.
güzel zamanlar aklınıza gelir, can sıkar.
kısaca can sıkar.
hangi eski sevgiliyi gördüğüne göre değişen etkiye sahip rüyalardır. görmek istediğinizse mutlaka iyiye yorulmalı. görmek istenmeyen eski sevgilisiyle siktir edin, vardır o rüyada bir ipnelik.
uyanınca gusül gerektirir.
Bi kaç gün etkisi devam eder.
hem de böyle kısa film tadında görmek. arkadaşlarla birlikte havuza gitmek onunla konuşmamak ama bi gerginlik ya da bi iletişim hissetmek.
ve gururu rüyada bile bi kenara bırakmamak.
Hiç sevgilisi olmadığı halde eski sevgiliyi rüyada görmek, rüyasında rüya görmek.
berbattır. konuşmazsınız sizi istemedigi apaçık ortadadır hayatınızdan çıkmış ama rüyalarınızdan çıkmamıştır. o kadar çok özlem duymuşsunuzdur ki sürekli rüyanızda görürsünüz belki unutmanızı aşmanızı zorlaştırır ve her seferinde acaba birşey mi oldu endişesi duyarsınız dualar ederek aglayarak uyanırsınız.
Sebep nedir bilinmez ama bunu paylaşınca " Özlemişsindir " yanıtını almanıza sebep olur.
Ayrıca rüyanızda gördüğünüzü söylediniz diye bahane sanırlar. Yahu gerçekten gördük niye yalan söyleyelim? Bahanelere sığınmayacak kadar büyüdük çok şükür.
Bilinç altı bir olaydır çok özlemişsindir.
Acıdır .arkadaşlar 5 yıl geçmiş aradan .ne ben o kadar masumum artık ne de huzurum var . Ondan sonra sevgililerim oldu ama lise aşkımı unutamıyorum gerçekten çocuklarımın anası olmasını istediğim tek insan oydu. Üzülüyorum gerçekten anlatamıyorum kimselere.
çok görürüm ama söylemem. kıçı kalkmasın.
Rüyada eski sevgiliyi görmek, sevgilisi olanlar için ayrı, sevgilisi olmayanlar için ayrı şekilde tabir edilir. Kız arkadaşı ya da erkek arkadaşı olduğu halde rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisi bitecek demektir. Fakat hayatında kimsenin olmadığı birisinin rüyasında eski sevgilisini görmesi rüya sahibi için yeni bir birliktelik anlamına gelir. Kişinin yeni bir aşka adım atacağına delalet eder.
alıntı
3 gecedir aynı hal içindeyim...
evli olanlar için evliliği tehlikeye atacak olay olarak sevgilisi olnayanlara ise geçmişi unutamamış olmasına yorumlanır
güncel Önemli Başlıklar