bugün

uyandığında onu gördüğün için kalbin küt küt atıyorsa hiçbir şey eski'miş değildir.
Olağandır.

Not:uyandığınızda facebook'tan profiline bakarsınız ve haftasonu aileler arasında yapılan nişan törenine ait fotoğraflara göz atarsınız.En son karede hep damat tarafından getirilen çiçekle çekilmiş bir fotoğraf bulunur.
Adama fena şekilde koyan bi olaydır.bi aranıp hali hatrıda sorulabilir.
eski duyguları depreştirir. ama geçicidir tabi.
onu eski sevginle göremezsin, bir çeşit yaşanmışlığa saygıya davettir.
(bkz: rüyada eski sevgiliyi sikmek)
muhtemelen çok kötüdür. hemen arayıp iyimsn ???? kontrolü yapılmalıdır. %5 %5 dir.
cok klise amk biraz yaratici olun :(
Sabah sinirle uyanmaya neden olur. Hele bir de kavgayla ayrılıp rüyada da barıştığınızı görüyorsanız bilinçaltımı sikiym dersiniz.
uyanır uyanmaz kısa süreli bir şok etkisi yaratır. nerden çıktı gene bu ya dersiniz, bütün gününüz kötü geçer falan..
(bkz: kabus görmek)
gereksiz bir duygu yaşanmasına neden olur, aman uzak kalsın dediğimdir.
Kabusumtrak deneyim.
iki gün önce gördüğüm rüya.
kabustur o *
rüyalar tersine çıkarmış belki yenisi yoldadır kim bilir.
Bütün günün durgun geçer.
Zaten uyandığından beri üzerinde bi yük vardır; anılar.
Parça parça geliyor aklıma
Gülüşü geliyor
Konuşması geliyor
Adımı söylemesi geliyor.
Ama ben bi hiçim onun için.
Çoktan aştığı biriyim.
çok boktan bi durum.

iki gündür gözüme uyku gitmiyordu, odamdan dışarı çıkmadan sosyalleşmenin yollarını arıyordum. sözlüğün iyi bir yol olduğunu düşündüm, tam düşünceye dalmıştım ki babam içeri girdi.

- yine dağıtmışsın lan!
- yok babacım iyiyim ben, biraz içtim sadece.
- onu demiyorum, ortalığı batırmışsın. ne bu odanın hali, toparla annen görmesin!
- annemden bu kadar korkmana gerek yok, ben hallederim
- yatağının yanındakiler ne? alkole mi başladın? paranı böyle mi çarçur ediyorsun!
- yok be param mı var, dün buzdolabından yürüttüm ben onları. hani maç izleyeceksin diye pepsi ve bira almıştın ya, onları ben indirdim.
- sen mi aldın??
- babacım sende anlama bozukluğu mu var? deminden beri ne anlatıyorum ben! niye en sinir olduğum dizi klişesini kullanıyorsun?
- dalga mı geçiyorsun piç! niye onları gazete kağıdına sardın?
- özentilik işte, dizi/film klişelerine sinir olurum ama onlarsız da yapamıyorum. ayrıca sana çok kırgınım, piç falan ayıp oluyor ..
- ben de anana çok kırgınım!!

dedi ve kapıyı çarpıp çıktı, ne demek istediğini anlamamıştım. her halde annem babamı kızdıracak bir şey yaptı, yoksa şeker gibi adam. bana da çok düşkün, pek göstermiyor ama seviyor belli.

yatağıma yatıp uyumanın yollarını arıyordum, hayatım hakkında önemli kararlar alıp geleceğimi gözümün önüne getiriyordum ama bir işe yaramıyordu. hala uyuyamamıştım, farklı bir yöntem denemek için yastığımın altındaki cephaneliğimi kontrol edip uyumama yardımcı olacak bir şey aradım. ilk elime gelen şey vibratör oldu, "o kadar da değil amk" bakışı atıp aldığım yere geri koydum. artık çaresizdim, aklıma hemen sözlük geldi. sözlüğe girip "whatsapp kullanan kızın asıl amacı" nı sorguladım, beynim yanınca uyku sistemim kendiliğinden çöktü. sözlük her zaman işe yarıyor ..

5-10 dakika uyuyabildim anca. sonra çığlık atarak uyandım, bizimkiler hemen odama daldı

- ne var niye it gibi bağırıyorsun!!
- rüya gördüm baba çok korkunçtu
- yavrum ne gördün rüyanda?
- anne anlatamam çok ayıp
- utanmıyor musun lan! insan annesine öyle şey der mi?
- anne bu adam iyi değil ben sana söyliyim. doktora gidin siz
- ne diyorsun lan yavşak!!
- anneme öyle şey demedim zaten, ayıp anlatmiyim dedim. bunu anlamak çok mu zor?
- tamam gitme çocuğun üstüne, belli kötü bir şey görmüş piskolojisi bozulmuş. ona ben yarın bi kurşun dökerim, hiç bir şeyciği kalmaz.
- ne yapıyorsan yap düzelt şu manyağı! yoksa elimde kalacak
- böyle şeylere gerek yok, iyiyim ben. sadece eski sevgilimi rüyada gördüm, en değerli varlığıma kıydı.
- iyi yapmış, elleri dert görmesin. şimdi yat zıbar, elalem bizi dinliyor
- angela merkel den mi bahsediyorsun?

cevap vermeden anneme dönüp, "seni sikeceğime 31 çekseydim" gibi bir şey mırıldandı ama tam böyle dememişte olabilir. mırıldandığı için dudaklarını okumak zorunda kaldım, dudakcam iyi değildir.
babam mal falan ama seviyorum, sonuçta olmasa olmazdım ..
sadece üzer, hiç akılda yokken bütün hatıralar gözünde canlanır.
Nasıl görüldüğüne bağlı olarak sonuçları da değişmektedir.
An itibarı ile görüp uyandigim rüya. Sen bana bu kadar kızgın miydin, bu kadar çok mu üzülmüştün , kaç sene oldu bilmiyorum umarım iyisindir.
ağlayarak uyanmış olmama neden olan tek şey. Uyanıp Ağlamışlığım vardır, ağlayarak uyumuşluğum da aynı şekilde. Ama yüzün gözün ıslak bi şekilde uyanıp, uyku sersemliğiyle ulan yüzüme mi işedi ev arkadaşım diye düşünmek paha bicilmezdi. Tisikkirlir girizikili.
her gece gördüğüm şey tam tamına 37 gündür yaşadığım şey.. bu gece yaşadım ve bu başlığı görmem yazmam için bahanem oldu.

evet 37 gecedir her gece o güzel yüzlü sevgilimi görüyorum tam tamına 37 gündür her gün farklı bir rüya farklı bir mutluluk bir gün ufaklıklarımızı,evimizi,köpeğimizi,kedimizi ver hayatımızı ahbe güzelim terk etmeseydinde kalıp bu hayatta beraber savaşsaydık. mutlu etmek birbirimizi bu kadar zor değildi be sevgilim. senin yanında mutlu olmak için bir şey yapmana bile gerek yoktu bu senin içinde geçerliydi bunu gözleriinde görebiliyordum. çok özledim seni keşke sanada söyleyebilsem her yerden engelledin ettin. merak etme her evden çıkacağını bildiğim saat kapında oluyorum ama hep yanında birileri var annen baban ailenden birileri yine sana zarar gelmesin diye gelemiyorum yanına izliyorum sadece sadece izliyorum sevgilim. gönlüm bağırıyor seni seviyorum diye ama ağızımı kapatıyorum. çok zor be ama bunu yapmaktan usanmayacağım gerçekten usanmayacağım. seni çok seviyorum hala ve ne olursa olsun seveceğim seni ne olursa olsun sevgilim. şimdi her zamanki gibi saat 11,30 gibi girdiğin uykundasındadır belki benide görüyorsundur önceden görürdün. iyi uykular tatlı rüyalar sevdiğim umarım güzel geçirdiğin bir gün olur buda iyi dileklerim,dualarım hep seninle sağlıcakla kal.
Artık başıma gelmeyendir.
Rüyama girseler keşke ya iş lazım bana sıkılıyorum.
dün gece olandır. alakasız pek çok kişiyi birbirine kattığım karman çorman bir rüya içindeki onlarca kişiden biri idi. bu başlığı görene kadar onun eski sevgilim olduğunu bile hatırlamamıştım. çok da ekstra bi durumu yokmuş demek ki.
güncel Önemli Başlıklar