bugün

ben bu yazıyı köpeğime yazdım

Benim canim yavrum Hala konusamiyorum insanlarla senin hakkında. Kelimeler bogazima diziliyor. Hala gözümün yaşı akıyor dinmemecesine. Rastgele gördüğüm köpek resimlerine dahi bakamiyorum. Dün akşam babam eve geldiğinde hep olduğu gibi "Bekle, ayaklarını silicem"demesini bekledim. Demedi. .Bir ara pati seslerini duymayi umdum. Olmadı. .Herkes senin hakkında konusuyor. Çok üzüldü herkes gidişine.Videolarini izliyorum, fotograflarina bakıyorum. Seni çok özlüyorum. Yüreğimin sizisi ne zaman geçer ya da geçer mi bilmiyorum. Seni aradan kaç yil geçerse geçsin ömrümün sonuna kadar yaşarken olduğu gibi hep tüm kalbimle sevmeye devam edicem. Aklımdan hayalin, gözlerimin önünden yüzün hiç silinmeyecek. Benim güzel yüzlü oğlum, minigim..Yağmurla ilk tanışmanda gökyüzüne bakıp ne olduğunu anlamaya çalışıp sapsal sapsal suratıma bakışın, sıcak bir yaz gününde seni dusakabinin içinde bulup kahkahalara bogulmam. .Tüm bu anılar hep hafızamda benim güzel yavrum. .Orda mutlu ol emi. Sen bizim uzulmelerimize, aglamalarimiza bakma sakın hep sana ozlemimizden. .Tekrar buluşan kadar kendine iyi bak benim güzel yavrum. .