yurtiçi kargo

Türkiye nin en rezil kargo şirketidir. Böyle şirketin allah belasını versin efenim. 6 aydır Kocaeli/Derince şubesinin bokluklarıyla kargolarım piç oluyor. Sadece derince değil yahya kaptan şubesi de aynı. Kargom evime 10dk lık mesafede bulunan şubeden 4 güne anca geliyor. Arıyoruz açmıyorlar. gidip şubedeyken arıyorum görüyorum duyuyorum telefon çalıyor ama sallayan yok. kimse ilgilenmiyor. Gidiyorum kargomu kendim alayım bari diyorum, dağıtımda diyorlar.E sokayım böyle işe içinde bozulacak eşyam var diyorum dağıtımda efendim akşama kadar ulaşır diyor ancak ulaşmıyor. Tek sorun bu değil . En önemlisi şube çalışanları müşterilere it gibi davranıyor. Genç yaşlı ayırt etmeden tersleyip duruyor. Kargom ulaşmadı diyosun "gelir" diyo. 4 gün oldu diyorum " napiyim gelir bekle, eleman yok kaç kişiyle uğraşıyoruz" gibi cevaplar alıyoruz. şikayet edeceğimi söylediğimde ise "git nereye şikayet edersen et bizim de işimize gelir" diye küstah küstah konuşuyor. Sabrımız taşıyor Kadın madın dinlemeyip bağırınca polisi arıyor. Üstelik genel müdürlüklerindeki elemanlarda tüm bu olanlar yaşanrken oradalar.arka oda da saklanıp bu kadınları öne sürüyolar. Genel merkezi arayıp defalarca şikayet ettik . sadece şikayet kaydını alıyorlar hiçbir gelişme yok. aylar geçiyo hala aynı.Ben böyle ciddiyetsiz böyle rezil bir firma görmedim. Utanmıyor adamlar. Karşı taraf anlaşmalı olmasa zaten hiç bulaşmıycam bu hıyarlara . Bundan sonra yurtiçi ile ne kargo yollarım ne yollatır ne de alırım. Size tavsiyem Yurtiçi kargo dan uzak durun.