bugün

ideal erkek vücudu

görsel
tarif veriyorum;
150.000 tel siyah veya kahverengi saç.
esmer, buğday veya açık buğday ten.(porselen gibi bembeyaz da olur)
2 adet kahverengi, açık kahverengi, ela ya da koyu gri göz.(yalnız burada önemli bir detay var kuzum, çok hafif bir çekiklik olacak)
1 adet kıvrımsız ve küçük bir burun.
2 adet, sağ ve sol olmak üzere elmacık kemikleri.
1 adet minik çene ve dudak.
* olmazsa olmaz uzun bir boyun (boğaz). bu da çok önemli bir detay kuzum. Yoksa herif kocaman ve yaşlı gözükür, hiçbir albenisi olmaz.
* geniş omuz. lakin kuzum burada dikkat edilecek nokta omuzlar dimdik olmayacak.hafiften düşür onları... daha genç durur. öbür türlü kıyafetlerin üstünde (hele gömlek giyerken) hep kemik olacak orada ay ne zor.
* gövde bacağa eşit olsun kuzum.
** madem tarif veriyoruz, bari o zaman 173cm' den aşağı bir boyda olmasın bu tarif. ama çokta abartmayınız, 193' ü geçmesin mesela. ihihihihi.
* seyinin boyu sana kalmış. ben o kadar ağır bir abazalık geçirmediğim için detay vermiciğm. ama kalın olsun, kısa olsa bile kalın olsun.
kollar ve bacaklar tam tadında kalsın. ince hiç olmasın, ama kalına da kaçmasın. siz ayarlarsınız artık.
bunları yaptıktan sonra alıyorsunuz, ideal erkeğinizi fırına atıyorsunuz. 2.5 saat 200 derecede pişiriyorsunuz. biraz fazla gelmiş olabilir lakin insan yapıyoruz sonuçta, dimi?
sonra fırından çıkarıyor ve 1 saat soğumaya bırakıyoruz.
işte şimdi ideal erkeğinizi yaptınız.
Afiyet olsun.
not 1: suyu bol bol koyun kuzum, bol bol.
not 2: beyaz tenli yapacaksanız ya kara kaşlı kara gözlü ya da sarışın mavi gözlü olsun. mavi gözlü yapacaksanız büyük yapın o gözleri.
not 3: kendinize örnekler alın öyle yapın. bu benim koyduğum temsili resim.
not 4: ironi. amma kezbansınız AMK.
edit 1: kaslı olsun. özellikle göğüs pek elzemdir. tahta gibi olmasın. uçları güzel olsun. karın da çok önemli.