bugün

Kesinlikle ronaldonun vücudu
1.dövmesiz
2.kasli
bir bisex olarak hoşuma gitmedi bu tipi, çok süt ya saçi uzun erkek iticiliğini de katarsak.
90-60-90 dır,

bu gidişle buna bile şükredecez .
21 santim.
bel ölçüsü x1.40 = göğüs ölçüsü
bel ölçüsü x1.60 = omuz ölçüsü

yani bel çevrenizin 80cm olduğunu varsayarsak, göğüs çevreniz 112cm ve omuz çevreniz de 128cm olursa ideal bir vücuda sahipsiniz demektir.
benim asla olamayacağım kaslı ve fit bir vücut.
90-60-90. aa pardon ya o yanlış oldu bı dk.
görsel
Resime falana filana gerek yok. Tabiki Şahin K'dır.

Şimdi gidin musait bir yere kusun, benim bile midem kalktı amk.
180 - - -. Sırasıyla beyin göğüs bel ve kalça. Ölçüler herhangi bir birimle sınırlandırılmamıştır.
mezomorf erkek vücududur.
görsel
benim biraz endomorf'a kaydığı için pek ilgi gördüğümü söyleyemem.
Geniş kol, aşağıya doğru (kaburgalar) incelen şekil, incecik six pack'li bel. Yersen
Kişiden kişiye değişen vücuttur.
Uzun boylu birisi için ideal olan uzun boydur. Kısa boylu biri için ise uzun boy çok ideal değildir.

Kendi adıma konuşacak olur isem;
1.74-1.77cm boy ve 60-65kg beyaz veya kumral denebilecek ten. Yeşil veya ela göz olur.
Turuncu insanlar da bana her zaman çok ilginç ve güzel gelmiştir, Turuncu da olabilir.

insan biraz da kendine bakacak, bu boyla oraya 190 yazmak çok saçma neye göre ideal.
insan bir şeyin ideal olanını belirlerken biraz da kendine bakmalı bence.
fight cluptaki bradd pitt vücududur.
%15-20 yağ oranı ile mezomorf bir vücut olabilir.
omuzlarda 100 belde 50 şer dolarlık banknotlar olandır. evet.
görsel
benimki olmadığı kesindir
ayı gibi biseyim zira.
görsel
cümlenin maksudu bir amma, rivayet muhtelif.
Böyle şeylerin ideali yok. Kimi göbekli sever, kimi sıska sever, kimi kaslı sever. Kim karar veriyor ideallere? ideal kadın tipi, ideal erkek tipi diye diye insanları fabrikadan çıkmış bir hale dönüşmeye zorlamaktan ne zaman vazgeçeceksiniz acaba?
Abartının lüzumu yoktur.

Biraz kütleli olsanız yeterlidir. Ve orantı.

(img:#1850970)
(img:#1850971)

Jean claude van damme.
Boyu ve kilosu orantı olandır.

1.80 boyundaysan kilon ortalama 80 kg civarında olmalıdır. Eğer spor yapıyorsan ve yağ oranın düşükse bu kilo 85kg kadar çıkar hatta geçebilirde.
ideal erkek cebinin olduğu yerde, hemen yakınında bulunan şey .
görsel