bugün

taş düşürmek

hayatımda çevremden ne duyduğum ne gördüğüm bu illet dün akşam ansızın beni buluverdi. ailecenek otururken 15 dakika içinde hafif bi sırt ağrısı bi anda beni iki büklüm hale getirip, zırıl zırıl ağlatan ve ne olduğunu anlamadığım için de delice korkutan bi ağrıya dönüştü. "anne bana bi şey oluyo" diye bağırırken annemin o çaresizliği... hayatımda böyle bi acıyı hiç çekmemiştim, yer gök bütün site peşine de bütün hastaneyi inlettim. öyle bi acı ki davranışlarınızı kontrol edemiyorsunuz, inlemek haykırmak bi yana üstümü başımı çıkarıp atmadığım mı kaldı hastanede güvenlikçiye uçmadığım mı kaldı yoksa yerlerde sürünmediğim mi... öyle sapık bi ağrı, tamamen kontrol dışı. bi ara gözüm karardı, hastaneye giderken yoldaki ışıkları (şuurun kapandığı anlardan biri) öbür dünyanın ışıkları sanıp "anne ben ölüyorum" dedim. böyle acılı mı ölecektim falan diye düşündüm, allah kimseye böyle ölüm vermesin dedim. bunları yaptıran da 5 milimetrelik orospu çocuğu bi taş. hastaneye gitmekle acı bitmiyor maalesef, 2 serumun üstüne ağrı geçmedi diye 5 saat içinde 3 ağrı kesici aldım ve sonuç: yine geçmedi! şimdi doktor diyor kiiii o taş düşene kadar bu ağrı gitmeyecek ve günde max. 3 ağrı kesici içilecek. o ölüm sancısına nasıl katlanacaksın diyen yok tabi. elim ayağım ve aklım toptan gitti, nasıl bitecek bu işkence bilmiyorum...

edit: bu entryyi girdikten 3-4 saat sonra taşı düşürdüm. doktor dahil topluca şok olduk tabi bu kadar hızlı düşmesine. rabbime şükürler olsun, allah düşmanımın bile başına vermesin diyorum. 2 gün sonra böbreğimdeki ne idüğü belirsiz şeye bakılacak. inşallah taş ya da kötü bir şey değildir. allah bir daha göstermesin...