bugün

uludağ sözlük

az önceki entry'yi neden girdim bilmiyorum, öyle duruyormuş burda. neyse siktir et. ya ne yarrak kürek insanlarmışsınız siz. kırk yıl sonra geldim, mesaj kutumu inceledim de amına koyim derdiniz ne lan sizin. şurda bir ukte vermiş herifin teki, gelmiş benim kendisinin uktesini doldururken verdiğim linkin ne olduğunu sormuş sonra, o da yetmemiş, ben açıkladıktan sonra "özgün olursan sevinirim." demiş çekmiş gitmiş. "ulan at götü, ne istersem o olurum, nasıl istersem öyle yazarım sana ne dalyarak," diye cevaplayamamışım ben de. keşke uktesini vereydim de benden çıkaydı. insanlar kendilerini niye bu kadar ciddiye alır anlamış değilim hıamına. oğlum efendi efendi eğlencenize bakın yaa. ben size hiç "yarak kürek olmazsanız sevinirim." diye mesaj attım mı şimdiye kadar? atmam da. amınıza koyim. ızdırabınızı sikeyim. iyi sözlük. güzel sözlük. hoş sözlük. dışarıdan bakınca bok gibi geliyor da içine girince seviyor insan. şişman ve aşırı makyajlı bir orospu gibi. gecenin köründe ışıksız inşaatte sikilen yaşlı aşufte gibi. tatlı sözlük. şeker sözlük. aq insanları. yarak kafalılar.

(bu entry silinir diyenler bassın tebessüm'e.)