bugün

melih gokcek secimde yuzde 70 oy alir

muhtemelen gerçekleşecek olaydır.
şöyle bir baktığımızda ülkemiz insanı kendisine gerçekten yardım edeni değil, kendisini kandıranı baş tacı yapmaktadır. bu yıllardır böyle devam etmektedir ve özellikle 22 temmuz genel seçimlerine baktığımız zaman bu alenen ortadadır. ha insanımızın görüşüne saygım vardır orası ayrı. ancak 13,5 senedir ankara'nın anasını ağlatan, orasından delip burasından çıkan, trafiği mahveden, işlevsiz köprüler ve altgeçitler yapan, sağa sola fıskiyeler koyup suyu boşa harcayan, başka şehirler olası susuzluk tehlikesine karşılık barajlarını döşerken, "hangi susuzluk bırakın yaw" diyen ve sonra susuzluğu allah'ın takdiri olarak gösterebilen, çalan çırpan, oğlu başkent üniversitesini kazandı diye üniversite yolunu komple yenileyen ancak nedense yıllardır ağzı yüzü yamadan yamulmuş, sağı solu çukurlarla dolu olan nene hatun caddesini baştan sona asfaltlamayan, kendisine edilen tüm küfürlere rağmen, bazen hile hurdayla, bazen de ezici üstünlükle belediye başkanlığını öyle veya böyle 3 seçim dönemidir devam ettiren bir adam, bu kadar küfrün, bu kadar lafın üzerine bile yine yine % 60-70 arası bir oy alıp koltuğunu koruyacaktır. neden mi? bizim insanımız seçim zamanı gelene kadar susuzluğu neredeyse unutacak, melih gökçek'in karşısına yine adını sanını duymadığımız adaylar çıkacak ve yine i. melih seçimden 1-2 ay kadar önce kömürü olmayana kömür, ekmeği olmayana yardım adı altında ekmek dağıtıp oyları toplayacak.
hadi ben oy vermeyeceğim bu adama, benim arkadaşlarım vermeyecek, ailem vermeyecek, çevremdeki insanlar vermeyecek ama gelin görün ki yine bu adam bir şekilde ezici bir üstünlükle belediye başkanı olacak. inşallah ben yanılırım, bu entry götüme girer ama insanımızdaki bu zihniyetle nerdeee. belediye seçimlerinden sonra bu entry'i ben demiştim diye okumak istemiyorum ama galiba okumak zorunda kalacağım, görünen o...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar