bugün

recep tayyip erdoğan ın cumhurbaşkanı olması

tayyip erdogan cumhurbaskani olursa

tayyip erdoğan'ınrutin bush'a el etek öpme ziyaretlerinden birinde,tayyibin karşısında el pençe divan ve ezik durduğunu görünce bush'un aklına ibnelik yapmak gelir ve tepeden bakarak.

- biliyormusun tayyip bizde teknoloji ve tıp o kadar gelişmiş o kadar gelişmiş ki istersek ölüyü bile diriltebiliriz.. demiş..

tayyip bunu duyunca "eyvah şimdi göt olduk" diye geçirmiş içinden serde kasımpaşalılıkta var ya ne yapsam da altta kalmasam diyerek kara kara düşünmüş bir süre..sonra birden aklına pek te parlak olmayan bir düşünce gelmiş ve belki durumu kurtarırım diyerek heyecanla..

-öylemi sayın bush,bizim ülkemizde de 100 metreyi 5 saniyede koşan sporcularımız var demiş..
daha sonra görüşme bitmiş ve tayyip eynen yurda geri dönmüş..
dönmüş ama aklıda bush\'un bir hafta sonraki türkiye ziyaretindeymiş..
acilen danışmanlarını toplantıya çağırıp durumu anlatmış ve

- ben bir halt ettim böyle bir palavra sıktım bu herif te bir hafta sonra burada
bana acil sözüm bulun, ya bana derse "hani sizin 100 metreyi 5 saniyede koşan sporcularınız vardı bi görelim bakalım",ne cevap veririm..

danışmanlar şok olur ve kara kara düşünmeye başlarlar ki derken bir tanesi heyecanla..

-ben buldum galiba, sayın başbakanım der..

-söyle; der tayyip heyecanla
-ne buldun..

danışman heyecanla anlatmaya başlar..

-sayın bush'un böyle bir talebi olursa,sizde onu alıp anıtkabire götürürsünüz, mademki ölüyü diriltiyorlar atatürk'ü diriltmelerini istersiniz.. diriltemezse onun yalanı ortaya çıkar, der

-eeeee der tayyip heyecan ve korkuyla..

-ya diriltirlerse..

-o zaman sorun yok başbakanım, der danışman

-atatürk dirilirse siz zaten,100 metreyi değil 5 saniyede, 3 saniyede bile koşarsınız