bugün

lys 2013

kol gibi giren sınavdır. ygs'de 2500. olmuştum ve son haftaki dershane denemelerimde 75-80 arası netler çıkardım hep. sinava giderken o kadar rahattım ki anlatamam, babamla "en kötü trakya tıp yazarım ehehe" diye muhabbet ediyorduk ve ben şu anda trakya tıp için dua eder durumdayım. matematikten 13boş, geometriden 2 boşum var ve matematikte 3soru salladım. sınav sırasında 40. soruya kadar rahattım, bir sürü boş vardı ama yaparım diye düşünüyordum. fakat saate baktığımda 25 dakikayı görünce elim ayağım titremeye başladı, hiçbir şey yapamaz oldum ve süre bitti. geometri sınavında bu sefer tam tersi gerçekten rahattım, nasılsa kazanamayacagım diye rahat rahat çözdüm, arada çıkmak istedigimde zorla oturdum fakat önceki heyecandan midemin deli gibi bulanmasına rağmen yine de iyiydi. sınavdan çıkınca ise defalarca kustum, ruh gibi gezdim saatlerce, arkadaşlarımın da benzer olduğunu görüp rahatladım biraz fakat tüm ümidimi kaybetmis durumdayım. muhendislik hayalinden vazgecip edebiyat çalışmayı düşünüyorum, o kadar rezil haldeyim. matematikten sonra fende ufak eksikleri kapatırım kolay diyordum ama içimden gelmiyor. herkese geçmiş olsun ve matematikten 40net üstü yapan herkesi tebrik ediyorum.