bugün

25 nisan 2013 fenerbahçe benfica maçı

oynanan futbol sebebiyle duyduğum hazdan, duyduğum gururdan dolayı beni gecenin büyük bölümünde uyutmamış maçtır.

yanlız üzüldüğüm bir konu var. bu takım bu seviyeye çok daha erken haftalarda gelirdi. bu takıma özellikle son yıllarda sene başlarında diyorlar ki, sen güreşe yerde başlıyacaksın arkadaş. önce yerden kalkacaksın sonra da rakibini tuş edeceksin. önceki yıl 3 temmuz süreciyle bu yılda alex kriziyle bu yaşatıldı bu camiaya.

alex demişken ey alex efendi, sen benim ahımı çok aldın. nolurdu sene başında hocanın istediği gibi davransaydın. dün akşamki maçta sen 70 de oyuna girseydin nolurdu biliyomusun. ben söyliyeyim sen şimdi o kupanın bir ucundan tutmuştun. maç en az 3 olurdu. sen benim ve bu taraftarın gözünde efsaneydin hala da öylesin ancak yaptıkların çok zarar verdi. biliyoruz ki sen birilerinin maşası oldun, sen akıllı adamdın bu tuzağa düşmemeliydin. düşünsene hollanda da kupayı kaldırıyosun ve futbolu bırakıyorsun. şimdi kim kaybetti önce sen sonra fenerbahçe. kazanan ise malesef yok.