bugün

lezbiyen

birçok kişinin aksine ben lezbiyenleri ilk kez ekranda değil gerçek hayatta gördüm. bu yüzden her zaman bir ilgi duymuşumdur lezbiyenlere. karşılaşma hikayemde garip.

lise 1 e gittiğim yıldı. son sınavlar zamanı. o gün günüm kötü geçmişti. matematik sınavıdan düşük not almıştım. neyse okul çıkışı biraz takıldıktan sonra eve gitmek için yola koyuldum. fakat eve gitmeden önce biraz dolaşmak istedim. böyle genç aşıkların takıldığı mekanlar olur ya hani kuytu köşede, bende öyle bir yere gitmeyi düşündüm, okula yakın diyede direkt aklıma kale geldi. (alanya) bizim arkadaşlarla bademlik dediğimiz bir mevkii var kalede. manzarası süperdir. neyse bindim otobuse çıktım bademliğim giişine kadar. manzaranın olduğu yere yürüme mesafesi 300 metre kadar var ordan. bende küçük adımlarla yürüyorum. baktım ilerde yeni kasa bir broadway çekili. arabada hafif sallanıyor. ulan aklıma direkt pis pis olaylar geldi. hemen gidip bakmalıydım. bişeyde diyemezlerdi zaten sabah sabah yapmaları yanlış bikere. neyse ben adımlarımı hızlandırdım, arabanın arkasına yanaştım, camlar siyah olduğundan içi görünmüyor, sonra hafif sağa geçip biraz ilerden bakayım kovalarlarsa kaçabileyim diye. neyse ben pozisyonu aldım arabanın içine bir baktım iki tane kız ateşli bir şekilde öpüşüyor ve arkadaki bir diğer kızda onları dört gözle izliyor. bir an şok olmuştum. çünkü böyle bir olayla ilk defa karşılaşıyorum. elim ayağım boşaldı benim orda, bir an n'yapacağımı şaşırdım. bir süre izledim onları öyle, 2-3 dakka geçti farkettiler beni, toplandılar, ben utandım kaçtım hemen oracıktan. fakat onlarda utancından kaçmışlardı hemen. fakat benim için olay ordan sonra başlamıştı,, o günden sonra o hayvani ergen hayallerimi hep onlar süslemişti, hep onlar dürtmüştü şeytanı.