bugün

sevişilecek erkeğin penisinn cola şişesine sığması

tanım:sevişilecek erkeğin penisinin küçük olduğunun göstergesidir.

yazarın subjektif görüşü: eğer bir erkek kola şişesine sığacak kadar küçük bir penise sahipse zaten yaşamasın. gitsin kürtaj mı yaptıracak yoksa sanayide demir kesiciyle mi kestirecek ne yapacaksa yapsın boşuna taşımasın onu.

yazarın başından geçen hadise: üniversite yıllarında libidolarımın ve hormonlarımın esiri olduğum yıllarda sınıfta hoş giyimli, şakirt bıyıklı bir arkadaş vardı.* bir gün ders sırasında bana göz ucuyla baktığını fark ettim ve sanırım bir an ondan elektirik aldım evet evet almıştım da. ben bu adamla yatmalıyım dedim önce. ama sonra kendime geldim ve dersi dinlemeye devam ettim.* ama bu şakirt bıyıklı erkek beni gözleriyle adeta soyup, çırıl çıplak bırakıyordu. o yıllarda sevişgen bir kadın olduğum için, onu yatağa atmam uzun sürmedi.* ders bittiğinde bu şakirt bıyıklı çocuğun yanına giderek; ona dersten sonra işinin olup olmadığını sordum. muhtemelen varsa bile yok, hayır henüz bir planım yok dedi. kısa zaman sonra buram buram seks kokan günah evime geldik. kapıdan girer girmez dudaklarımızı birbirine çoktan kilitlenmişti bile ve o elllerini vücuduma sarmadan ben hızlı davranıp penisini kavradım. tanrım bu da neydi böyle sanırım cebinde faber castel kalemini unutmuş olmalı diye düşündüm. ama biraz daha sert kavrayınca anladım. evet, evet bu penisti muhtemelen, neredeyse cola şişesine girecek kadar ince ve 11 cm civarında. hemen kafasına topuklu ayakkabımla vurup kovaladım evden. erkek olan insan bu denli ince ve kısa penisle gezmemeli, erkek olanın penisi öyle kolay kolay deliğe girmemeli.

not: eskiden fenerbahçeliydim.