tanım:sevişilecek erkeğin penisinin küçük olduğunun göstergesidir.

yazarın subjektif görüşü: eğer bir erkek kola şişesine sığacak kadar küçük bir penise sahipse zaten yaşamasın. gitsin kürtaj mı yaptıracak yoksa sanayide demir kesiciyle mi kestirecek ne yapacaksa yapsın boşuna taşımasın onu.

yazarın başından geçen hadise: üniversite yıllarında libidolarımın ve hormonlarımın esiri olduğum yıllarda sınıfta hoş giyimli, şakirt bıyıklı bir arkadaş vardı.* bir gün ders sırasında bana göz ucuyla baktığını fark ettim ve sanırım bir an ondan elektirik aldım evet evet almıştım da. ben bu adamla yatmalıyım dedim önce. ama sonra kendime geldim ve dersi dinlemeye devam ettim.* ama bu şakirt bıyıklı erkek beni gözleriyle adeta soyup, çırıl çıplak bırakıyordu. o yıllarda sevişgen bir kadın olduğum için, onu yatağa atmam uzun sürmedi.* ders bittiğinde bu şakirt bıyıklı çocuğun yanına giderek; ona dersten sonra işinin olup olmadığını sordum. muhtemelen varsa bile yok, hayır henüz bir planım yok dedi. kısa zaman sonra buram buram seks kokan günah evime geldik. kapıdan girer girmez dudaklarımızı birbirine çoktan kilitlenmişti bile ve o elllerini vücuduma sarmadan ben hızlı davranıp penisini kavradım. tanrım bu da neydi böyle sanırım cebinde faber castel kalemini unutmuş olmalı diye düşündüm. ama biraz daha sert kavrayınca anladım. evet, evet bu penisti muhtemelen, neredeyse cola şişesine girecek kadar ince ve 11 cm civarında. hemen kafasına topuklu ayakkabımla vurup kovaladım evden. erkek olan insan bu denli ince ve kısa penisle gezmemeli, erkek olanın penisi öyle kolay kolay deliğe girmemeli.

not: eskiden fenerbahçeliydim.
bamya sendromu.
(bkz: kımıldanan bişey var)
tanım: küçük penisli olduğunun göstergesidir.

yazarın subjektif görüşü: halbuki senin gibi tecrübeli bir kevaşenin daha ilk bakışta anlaması lazımdı bunu. eve kadar getirmen hata olmuş.

edit: lan kadın lan kadınn.
Edit2: lan 2,5 litrelik kola sisesi de var.???
sevişecek kadın bulamayan hanzoların penisinin damacanaya sığması gerçeğinin yanında, mütevazi bir durum.
harun abi sendromudur.

selam harun abi...
görsel
(bkz: sevgilinin penisinin red bull kutusu kadar olması)
yazık olan durumudur.
gülme komşuna gelir başınadır.
sevişilecek erkeğin götüne cola şişesinin sığması acı verici değildir.
ideal penis 11 cm dir zaten gerisi kim ne derse desin hikayedirde, ince oluşuna birşey diyemem. hem senin gibi artık bu işin ilmini almış tabiri caizse uz.kevaşe'nin daha eve gelmeden çözmüş olması gerekirdi olayı. ilginç.
pipete sığanları bile gördü bu gözler.
(bkz: allah belanızı vermesin)

hiç utançverici olmayan durum.
işlevinin sadece kalınlığında olduğunu sanan insan dır.

şükür ki böyle bir sorunum yok ama olanlar içinde bunun bir sorun teşkil ettiğini sanmıyorum.

biyolojik olarak hatun kişi normal doğum yapmadıysa veya vajinayı hor kullanmadıysa, vajina kalınlığa uyum sağlar. görsellik olarak başka tabii ama sevişecek kişilerin haz ve ihtiraslarıda sevişmede bir hayli önemlidir.
balta sapı büyüklüğünde penis tiryakisi hatun serzenişi. bendeki kürek sapı gibi ama kızlar korkuyor aga onu ne yapacağız.
işlevinin sadece kalınlığında olmadığını savunan insanın içinde olduğu durumdur.