bugün

atatürk çok zenginmiş

sonuç olarak ne olmuş dedirten yazıdır.

sonuç olarak ne olmuş diyorum o yazıyı yazan insana. o mal varlığı kime kalmış? kimin üstüne yapmış onları atatürk? eğer tavuğuna kadar konuşuluyorsa her ayrıntısını konuşalım.

atatürk, tüm mal varlığını türkiye cumhuriyeti'ne bırakmıştır. bıraktığı o malları satarak ailesini, akrabalarını ve yandaşlarını zengin yapmadı mı o recep tayyip erdoğan? ye ye bitiremediniz ülkeyi.

şimdi bakın bakalım recep tayyip erdoğan'ın çocukları ve karısının mal varlığına;
kaç bin dönüm toprak (meyveliğinden orman arazisine kadar)
kaç şirket
kaç gayrimenkul ve taşınmaz(villadan, apartmandan, iş hanlarından, çiftliklere kadar aklınıza gelebilecek her şey)
kaç araba, kaç gemi, yat vs. vs.
ve ne kadar paraları var hesaplarında? türk bankalarına bakmayın sadece.

sadece ailesinin mal varlığı sabancılara dudak ısırtır. bir de bununyakın akraba bölümü var, onlarda da bu saydıklarımdan ne kadar var?
bir de bunun -dost, yandaş tarafı var ki orası ayrı bir bomba. bir de onların mal varlığını dökelim ortaya.

atatürk'ün tavuğuna, portakal ağacı sayısına kadar yazan kişi eğer 'ben adamım' diyorsa, recep iktidara geldikten sonra yukarıda yazdığım kişiler ne kadar mal varlığı edinmiş, onlardan sonra o mallar kimlere kalacak döker ortaya.

he, eğer adamsa.

(duvarlarından, kolonlarından, musluklarına kadar altın kaplama bir otelle recep'in ilişkisini saymadım bile.)