bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

benim için her şey yolunda. unutmuşum sevince nasıl olunduğunu. bu şey gibi ( sen bilmezsin tabii ) hasta olucağın zaman karnın ağrımaya başlıyor deli gibi... ağrı kesicinin etki ettiği o yarım saat nasıl geçiyor bilmiyorsun bile. kıvranıyorsun sadece. sonra ilaç etkisini gösteriyor sen eski haline dönüyorsun. çok yorgun oluyorsun, yatakta yorgan altında 10 dakika kıvranmak çok yoruyor... ki ben uyurum genelde ilacın etkisi gerçekleşince. ama sonra, mesela şimdi o acıya katlanabiliceğimi düşünüyorum. dayanabilirim diyorum. kendimi biraz sıkarım, biraz acıya katlanırım diyorum.
sonra aynı döngü tekrar gerçekleşiyor ve ben acı çekiyorum. yarım saat bana bir ömür geliyor.
demek istediğim bu da öyle galiba. şu an aşık olmadığım için hissetmiyorum seni, yaşadıklarını. ben aşık olsam ve karşılığı gelmese dayanırım diyorum. biraz acıya katlanırım. ama biliyorum ki yorulucam. yorgun bir şekilde uykuya dalıcam.
ben senin için bir karın ağrısıyım.
zaman ağrın kesicin olur mu bilmiyorum. eğer öyleyse de bu zaman sana bir ömür gibi gelicek. işte bunu bilmenin acısını ben de çekiyorum.

http://fizy.com/#s/1lmuy5