bugün

sözlük yazarlarının itirafları

- kendime bile itiraf edemediğim şeyler var.
- her zaman net, düz, bilmeyen öğrenmeyen, hatta dogmalarla yaşayan birisi olmak istedim
- karmaşık, mukayese eden, mantıklı olanı arayan ama hiçbir şeyi çözemeyen bir kafaya sahibim.
- eli yüzü düzgün bir adam olmama rağmen insanın iyi çıkan bir tane mi fotoğrafı olmaz arkadaş yaa..
- başkasından kopya çekmeyi hiç beceremedim, galiba o yüzden 9 senelik bir üniversite geçmişim var.
- sevdiğim kızların hiçbirini unutamadım(toplasan 2 tane), hepsiyle arkadaşım hala zaten, ölene kadar haberdar olmak isterim onlardan
- tenine dokunduğumda farklı hissetmediğim hiçbir kızla birlikte olamam.
- yarasalardan nefret ediyorum.
- ezel ve bir kaç güzel maç hariç 3 senedir tv izlemiyorum.
- bir kadının hayatımın hiçbir döneminde benim için "işte hayatımın erkeği" diyeceğine inanmıyorum.
- yakın arkadaşlarımdan bir tanesinin eski sevgilisiyle çok sarhoş olduğumuz bir gece birlikte olduk, farklı şehirlerde yaşıyoruz ama hala bir araya geliyoruz ve onun da erkek arkadaşı var. bir yandan kendimi tam bir orospu çocuğu gibi hissediyorum, diğer yandan da sadece hissettiğimi yaşadığımı ve bunun normal olduğunu düşünüyorum.
- 2 aydır işsizim, her ne kadar kendine güveni olan ve cv'si düzgün birisi olsam da bu sürecin gereğinde uzun sürme ihtimali beni çok korkutuyor.
- bazen insan denen yaşam formundan tiksiniyorum.
- yine de yaşamayı seviyorum.
- öpüyorum
- kib
- bye
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar