bugün

yasak aşk

bazen düşünüyorum, seni sevmeseydim nolurdu diye. ne bileyim hiç tanışmasaydık sen olmasaydın hiç mesela. senin yerine başkasını sevseydim, yine zorunlu tesadüfler yaratır mıydım. bilmiyorum. 2 sene önce ders anlatıyordun benim umrumda bile değildi anlattıkların, şimdi intörnün oldum, hastaların umrumda değil bu sefer. yan odada tus çalışıyorum, seni düşünmemeye çalışıyorum, aklımda bin türlü şey var senle ilgili, diğer taraftan pediatri kitabı önümde yenidoğanı okuyorum. 3 senedir geçmeyen bu saçmasapan his nasıl birşey fikrin var mı. yok tabi nerden olsun. kardeşin gibi seviyorsun beni, yada belki oğlun, ne bileyim kuzenlerini sevdiğin kadar yada. şakalar komiklikler yapıyorsun ya mesela, işte ben o anlarda sana hep tekrar aşık oluyorum. gülümsüyorum, ama inanki öyle sahte bir gülücük ki o yüzümdeki. saçmasapan yani herşey. sen kim ben kim demedim hiç, ama biliyorum bunu demenin vakti geldi. belki de gelmedi. saçmalıyorum işte, sana yazıyorum ya hani işte bunları, bak bu yalan mesela, birileri okur da belki acır halime diye yazıyorum, zira acınacak haldeyim, kabul ediyorum. herhangi birine yada herhangi birşeye yenilebilirim her an.