bugün

türk üniversite gençliğinin gece hayatı

lisedeyken üniversiteyi sex machinelerle dolu muazzam bir yer sanardım, sırf bu yüzden çalıştım didindim kazandım 2 sene hazırlanmamın ardına. tabiki göt tavanda zira şehir sıralamasında 7000. oldum boru mu mk. lakin çevre baskısı, vaatler * beni bulunduğum şehirde okumama resmen davet etti neyse ilk günü asla unutamam sınıf girer girmez insanın burnuna tezek kokusu gelir mi? geldi hafız ulan aşağı baktım acaba bende mi bokluk diye. * vel hasıl ortam kurmalar , karı kız aramalar derken ortam oluştu zaten çünkü araba var memleketide iyi biliyoruz neyse ilk buluşma yani üniversiteden gece hayatına akacağım ilk gün çıktık dışarı bir şeyler içmeye * zaten 1 cafe var gittik oturduk saat 23.00 olmadan bir telefon;

- lord oğlum nerdesin geç olmadı mı?
+ iç ses işte burda devreye girdi; hsktr hani gece hayatı , hani verdiğiniz sözler? * demeden bendenizin kafasında şimşekler çaktı ve nasıl bir boka saplandığımı 4 sene boyunca bil fiil her dışarı çıkışımda bünyeme hatırlattılar. genç yani neymiş gece hayatıda yalan üniversitede, tek gerçek; yok lan oda yalan mnkym..