bugün

dogma

farklarını anlatanlar oldukça afedersin götümle güldüğümdür.dokuz yaşında kızla evlenen birini kutsallaştırıyorsun.bak pedofili demiyorum sadece senin söylediğini dedim ama orospu çocuğu lafını işiten ben oldum.

ilk başta tanrı kutsaldır dediler eyvallah dendi.sonra peygamberin insanlığı unutulup kutsal yapıldı.yok gül gibi kokarmışda yok sıçmazmışda..camilerde allahın yanına muhammed yazdılar.sonra kitap kutsal oldu.sonra melek, in, cin, börtü, böcük kutsal oldu.sonra taşları kutsal yaptılar.sonra sahabeleri kutsal yaptılar sonra onları görenleri * kutsallaştırdılar.sonra yeni nesil jediüzzaman kutsallaştırıldı sonra tarikat reyisleri.sonrasında birileri kutsallaştırılıp amerikaya kaçtı.

hatta adamın biri varmış.ekmeğe sikini sürdü diye laf işitmiş.aa ekmekte kutsal oldu sanırım.

sonrada gelip isa neden kutsal.iykkkk yobaz kemalistler.orospu izmir!!11 diye bağırmayın farkınız yok..

inanmıyosan saygı duy diyenler için ;

şefkat peygamberiniz kabedeki putları kırmadı mı? onlar bencilde değildi ne güzel yiyip yiyip yenisini yapıyordu.
yine aynı şefkat peygamberi 800 kişiyi öldürtüp yahudi şeriatı demedimi? (bkz: ben i kurayza kabilesi)

he anam çok mantıklı.