bugün

ekşi sözlük darbecilerine kucak açalım

--spoiler--

özgürlükçü siyasette daha etkili bir konuma yükselmemizi sağlayacak olan bu öneriye destek verilmelidir.

başarısız geçen '21 aralık darbesi' ardından ekşi sözlük'te meydana gelen olağanüstü durum düşünülünce neden yapılması gerektiği fikrim odur ki çok daha iyi görülecektir.

sözlüğümüz en kısa zamanda bu darbe girişiminin tüm elemanlarına -şartsız- siyasi sığınma hakkı vermelidir.

uludağ sözlük olarak öncecilik kullanıp, böylesi doğru bir girişimin öncülerine, olası bir yargılanma saçmalığı başlamadan kucak açmalıyız.

eğer arzu ederlerse devrimci hareketlerini buradan devam ettirmelerine de imkan verilmeli ve böylesi kahraman insanları kaybetmemek için tüm imkanlarımız kullanılmalıdır.

yaşasın yeni gelileo'lar!
yaşasın özgürlük!

--

yukardaki metin tamamen kurgudur. insanlar altına entry girsinler diye yazılmıştır. dikkat çekme amacı güdülmektedir.

--spoiler--

yukardaki metin non-fiction sayılabilir. insanlar altına entry girsinler diye yazılmıştır.

"şimdi siz burada yapılanı (ironi, mizah, geyik, her ne ise.) anlamazsınız ama ben anlarım. (şimdiye kadar hepsini anladım. feriştahı gelse anlarım!) bu yüzden size yol gösteriyorum." denmeye çalışılmaktadır.

dikkat çekme amacı güdülmektedir. * *