bugün

entry'ler (144)

beyinle ilgili kitap okurken beyin ne yapar

beyin :"demek 21 günde alışkanlık kazanıyormuşum öylemi aah nedir o gelen uykumu yoksa ? uyu uyu kalktığında takılırsın uyusana lan.!"

sakarya üniversitesi

merkezi yerleştirme puanım ile besyoya yatay geçiş düşündüğüm üniversitedir, lakin şehir ve üniversite için söylenenler ortada bizzat deneyimlemiş arkadaşlar özelden bilgilendirirse çok memnun kalırım.

kitap ayracı olarak kullanılan şeyler

roman karakterlerini not aldığım küçük bir kağıt ve altını çizmek için kullandığım kalem.

güne 40 şınavla başlamak

şınav değil de en az 1 dakikadan oluşacak şekilde 5 set de plank hareketi yapmak güne dinç başlatmakla kalmaz, vücudunuzdaki tüm kasları çalıştırırken ( şınav belirli bir kısmı çalıştırırken plank tüm vücudu çalıştırır ) vücuttaki enerji akışını tazeler, huzurun nereden geldiğini anlamazsınız bir süre sonra omuzlarımız dik geride göğsünüz yukarıda doğru bir postüre ulaşırsınız. (2 dakika da bile zorlarken dünya rekoru son hatırladığıma göre 5 saatmiş.)

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

derste not tutanlarla iyi geçinme rolünüz işinize yaramaz, şahsen önde oturup an ve an not tutacağım günlük çalışacağım ve mükemmel notlar alacağım, sosyal hayatım var ve bir sporcuyum yane inek değil hayatını kendini geliştirmeye gelişmeye adamış bir insanım, şimdi ben senin gelip merhaba diyişinde samimiyet mi sezeceğim :D tekniğini iyi geliştir otlakçı kardeşim zeki ve hayır demeyi bilen insanlarda var.

sözlük yazarlarının takip ettiği dergiler

men's health, muscle fitness.

plank

merkezi bölge için en efsane hareketlerindendir diğer çeşitleriyle renklendirildiğinde antrenman.. bir seviye sonra üstünüze ağırlık plakası alarak daha üst düzeylere çıkabilirsiniz tabi ağırlık arttıkça kas hasarı dolayısıyla kas büyümesi de gerçekleşeceğinden her üst vücut antrenmanının sonuna konulması gerekiyor.

kürk mantolu madonna

+9 edebiyatçı itemlerinin bir parçası.

(düzenli bir okur hatta kitap kurduyum bu yorumum kitaba bir yargı değil onu okuyan toplumun şeklinin bir sonucu )

2017 lys tercih sonuçları

an itibariyle açıklanmış olan sonuçlardır, yeni bölümüm için alırım bir hayırlı olsun..

who am i

ı don't know.

27 temmuz 2017 istanbul yağmuru

maltepe beşçeşmelerde ki kafelerden birinde keyifle seyrettiğimiz çok güzel bir deneyimdi, daha sık ve yoğunlarını da beklemekteyim.

lys tercihleri sona erdi

Tercih yapan yazarlar için her şey gönüllerine göre olsun, umarım her şey dilediğiniz gibi gider. Benim de 2. Senem akdeniz'in gelmesini büyük bir umut ile bekliyor olacağım.

yabancı dil öğrenmenin püf noktaları

ingiliççe yok hacı.

epttavm com

creative ep 630 marka kulaklığı normal fiyatından uyguna bulduğum için satın aldım, siteye epey bir şüphe ile yaklaştım ama şans eseri ürün gayet kaliteli ve hızlı bir şekilde elime ulaştı lakin siteye 2. defa asla girmedim, girmem.

5 suriyeli önünüzde 1 türk ü dövse nabardınız

5 suriyeli değil 10 suriyeli 1 türkü dövemez, agresiflik sergileyebiliyo olsalardı savaşta olurlardı bir kaç korkaktan hiç bir türk korkmasın.

kahvenin yanında iyi giden şeyler

şekersiz sert bir kahvenin yanında popkek'in limonlu keki......

uludağ sözlük kahve içmelik arkadaş veritabanı

istanbul maltepede olan varsa ulaşsın bana sahilde spor yapıp kahve yudumlayabiliriz. insanların hikayelerini dinlemeyi severim.

yazarların kahvaltı rutini

muzlu yulaf ezmesi, havuç, kahve.

adanada türk kızlarına sapkınlık yapan suriyeliler

güzel şeylerde oluyor ve bu orospu çocuklarına acı çektirdiğimiz sürece olmayada devam edecek, vurun şerefsizlere içimiz rahatlasın az stres atalım hatta tek başınıza dövmeyin meydana götürün herkes dövsün.

kantaron çiçeği

favori bitkilerim arasında. ben sakinleştirici etkisinden dolayı çay olarak tüketmeyi tercih ediyorum.