bugün

Sarisin ve zeki tuhaf.
a ben diyordum ki y kromozumu farkıyla kaçırdım. mesaj kutusuna düşmesi gereken kızdır.
Yoktur.

En azından türkiyede.
@5 Yalanlarını sikeyim.
yurt dışına giden eşin dostun getirdiği içki gibi kızdır. vitrine koyup yıllarca saklanmalı ve içilecek en doğru gün beklenmelidir.
Sana bana bakmayacaksa kime bakacak kızıdır ? Ya şu kadar ezik göstermeyin kendinizi be oğlum. herşey milyarder çocuğu olmak veya çok yakışıklı olmak mı ? Bakmazsa bakmasın sikinizde olmamalı boyle kişilerle diyalog kurarken Saçma heyecana kapılmayın o da sıradan bir insan senden farkı yok güzellik bu kadar etkileyici olmasın dik durun ve kendinizi ezik göstermeyin yeter.
topuklu giymeyecekse 190'a kadar kabulüm olan kızdır. topuklu giyecekse 180 idealdir.
sevgili arkadaşlarım bu başlığı kim açtıysa ya eli kırılmıştır yada beyninde giderilmeyecek derecede hasar mevcuttur. Böyle bir kızın yaşama ihtimali yok(tur).
Öyle kız mı varmış dedirtir.
O boyla türk erkeklerini tercih etmeyecek kızdır.
türk değildir o yea.
Gelsin bizi de siksin dediğimiz kizdir.
Aynen öyle bi arkadasim var
yazisiyoz hadi hayirlisi .:)
(bkz: Hayal gücünün sınırlarını zorlamak)
varsa öyle bir uçak söyle bizde uçak aga.
Du la 1 dk 1.78 mi
Kesin rus .
Öyle kız mı varmış dedirtir.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
hayalimdeki kızın tarifi.
(bkz: yine bir gece kıçım açıkta kalmış)
iskandinav ülkelerinin birinde yaşayan kızdır, tahminen isveç. Bizde böyle kız ne gezer amk.
6 cm ile kacirdigimdir. ahaha

edit: abazan dedektoru bi entry girmisim. çirkinim arkadaşlar çirkin. her sarışın güzel mi.
ben de kayseriye giderken yerden yükseldim şahitlerim var.
179 cm esmer, ela gözlü, zeki, akıllı, komik ve tatlı kızdan pek de bir farkı yoktur.

esas itibariyle 'yoktur'.
hani lan Nerede?