bugün

insan değil o, bildiğin abaza, onu aslında bir kafese atıp, fındık atmak lazım ya neyse.
konu bu değil biliyorum ama söylemeden geçemeyeceğim. şu tecavüz haberlerinde 21lik, 18lik diye yazılmıyor mu, çıldırıyorum.
yazıklar olsun kahbe piçlere. Idam bunlara hediye. Meydanlarda günlerce işkence edilmeli.
Düşeni sikiyolar aga.

Orospu çocuğu bar çıkışlarında pusuya yatmış resmen. Hadım şart!

T:iğrenç bir olay.
Adamın biri gayet normalmiş gibi bir kadını sırtına yükleyip

- benim bu eve götüreceğim diyor

Engel olmaya kalkan diğer kadını yaralıyor ve hiç kimse buna ses etmiyor.

O bardan hiç mi çıkan olmadı, o yoldan hiç mi geçen olmadı?
Allah'ım lütfen gerçek olmasın bu lütfen lütfen.
hikaye bana pek inandırıcı gelmedi, 21 yaşında bir kadın üstelik evli. sabaha karşı sarhoş bir şekilde gece kulübünden çıkıyor eşi olacak adam ortada yok. yanında bıçaklanan kız arkadaşı niye hemen polise haber vermemiş, korktuğu sakındığı birşey mı vardı? nasıl bir uyuşturucu madde veriyorlar da ertesi gün 13:30 da kendine gelebiliyor neyin kafası bu. dursun da nasıl bir babayiğitse kadına tecavüz ettikten sonra kocasına telefon açıp kadını teslim ediyor, salak mı bu adam?

Edit: neyi eksiliyorsunuz lan olaydaki enteresanlıklar hiç mi dikkatinizi çekmiyor?
insanlar şaşırmış hiç mi başka yardım eden olmadı diye. merak etmeyin orda adam öldürseler kimse dönüp bakmaz aksine ortamdan uzaklaşır hemen.
Kendisini ve arkadaşını savunan Kadını bıçaklamaya basit yaralama suçundan 6 aydan 1 yıl 6 aya kadar hapis istenmiş.
Bu şekilde bir saldırı basit yaralama sayılıyor ve cezası maksimum 1,5 yıl öngörülüyorsa hepimiz şansa yasıyoruz.
Hukuku gukuğa çevirenlerin allah belasını versin.
Evet bu orospu çocuklarını asmak gerek vs. ama bu ne sikim bi olay kardeşim. Karın taksimde barda sabahlayacak,kendini kaybedecek kadar içecek sarhoş olacak sende erkeğim diye ortada dolaşacaksın. Bu arada kadın dediğimiz de '21 yaşında' genç bir hanım kızımız. Olayı neresinden tutsan elinde kalıyor amk.
istanbul'un göbeğinde hayvanlık. şu haberi okurken insanlığımdan utandım.
Pamuk ipliği kıvamında hayata tutunabildiğimiz bir ülkeye döndük.
Yaşıyor olmamız tamamen tesadüf ne yazı ki.
Her an sırta yüklenip tecavüze uğrayabilir, bir saykonun kurşunlarına hedef olabilir, sırf sana gıcık olduğu için, otobüsten atılabilirsin.
Can güvenliğinin olmadığı, sosyal ve hukuk devleti!?!?
Tarlabaşına gideniniz var mı bilmiyorum ama taksime gidip içtikten sonra tarlabaşına inmeye benim götüm yemiyor arkadaş. 30 yaşındayım, bırak erkek halimi 30 kişilik grupla oraya gidemem. çok yakın tanıdığım orada bıçaklanarak ölümden döndü, yoldan koşarak geçen bir orospu çocuğu kalbine bıçağı sapladı. alkolün etkisiyle hissetmedi ama sonra bıçaklandığını fark edip zor kaldırdılar hastahaneye. aylarca komada kalması ve ölümden dönmesi cabası. neyse tarlabaşında zaten bir insanın başına bir şey gelmemesi abest amına koyim.
başlığın özetini okuyunca, kendimi belgesel izliyor gibi hissettim.avına engel olana pençe atan leopar gibi.içgüdüsel bi orospu çocukluğu ortada.rezalete bak ya.orospu çocukları ne ara türedi bu kadar.
abi taktik maktik yok! bam bam bam.
Bunlara napcaz şimdi biliyormusunuz?
çükünü yavaş yavaş keseceğiz ama parça parça böyle.
imtihan arkadaşlar burası imtihan dünyası.
Amk biri de cikip demiyor ki bu evli kadinin alkollu bir şekilde sabaha karşı taksimin arka sokaklarinda ne isi var? Nasil sinirlendim haberi okurken anlatamam birileri catsa bana su an da sikip atsam diye araniyorum. Abi ben boyle olaylari gorunce evlenmek falan istemiyorum bu nedir aminakoyim ya?
Tamam adam zaten orospu cocugunun teki de bi evli kadin da oturmasini kalkmasini bilecek arkadas bu nedir insanligimdan utaniyorum.
Ben evli olacagim da karim bir kiz arkadaşıyla taksime sabaha karsi alkol alip gotu basi dagitacak ? Var mi lan oyle bi dunya sikerim oyle dünyayı.
Not: cihangir de yaşıyorum oralarin nasil pislik yerler oldugunu biliyorum. Kesinlikle o iti desteklemiyorum. Sadece olaya biraz da karsi taraftan bakalim lutfen.
hâlâ tecavüz mağdurunu suçlu bulan iğrenç yaratıklar var tecavüzcüyü aklayan pisliklerin tecavüzcüden hiç farkı yok ikiside aynı bok.
tamam tecavüz bir insanlık suçu ve tecavüz eden kişi düpedüz şerefsiz bir orospu çocuğu ama evli kadının sabaha karşı barda ne işi var.? bu normal mi yani.?
21 lik kadin 96 li kiz yalniz. Gotu basi dagitacak kadar içecek ne derdi vardi acaba? Ayrica iciyosun ama bu işin donusunu de mi dusunemiyosun cok sarhoş olursam eve nasil donucem diye.

Benim babam bu yaşta arabayla tarlabaşindan gecmemek icin başka yerlerden sapip gitmeye calisiyor tarlabaşı bu yani istanbul un teksası.
sen kalkıp tecavüze uğrayan kadın tecavüzcüsüyle evlensin diye saçma salak ucuz anlamsız caydırıcılıktan uzak ödül gibi cezalar verirsen,her köşe başında her yaştaki kadına çocuğa tecavüz de ederler,tec<vüzü görenler de normal birseymiş gibi karşlayıp izlerler.
Cinsellik tabu olursa daha çok birbirini siker bu millet iyi günlerimiz bunlar cidden iyi günlerimiz.
Tecavüzle ilgili herkes bir şeyler söylediğinden ben farklı birşeyden bahsetmek istiyorum. Olay 4 ay önce yaşanmış ama ancak bu gün mahkeme aşamasında gazetelere haber oluyor. Eskiden her gazetenin adliye, karakol muhabirleri vardı, bunlar haber kovalar meslektaşlarıyla yarışır atlama haber peşinde koşarlar halkı bilgilendirirlerdi. Şimdi bunlar yok yerine ajanslar tarafından tüm gazetelere servis edilen haberler var. Muhabirlik öldü ama gazetecilikte öldü.
Toplulumumuzda insanlık ölmüş...
evliymiş bekarmış size ne dalyaraklar! kız kıza çıkıp eğlenmişler işte, en temel haklarından biri olan güvenlik hakları bir karbon israfı tarafından ihlal edilmiş, vergi verdiğin devlet kızın güvenliğini sağlayamamış, kimse de çıkıp mertçe kızı kurtaramamış.

orospu çocukları da hem tecavüzcü hem yalancı. bunları sallandırmak yeter mi lan? kopar çükünü, bağla ayağına da prangayı ömrünün sonuna kadar taş ocağında taş kırsın da topluma az biraz hizmet etsin.