bugün

entry'ler (14)

masonları çok sevmek

Masonlar bu dünyada dinlerin tüm bağnaz tavır ve tutumlarına karşı bilimin gelişmesiyle kurtuluşun olacağına inanan insancıklar. Yıllarca attıkları yalanlar ortaya çıkmasın diye kilise bu adamların peşindeydi. Lakin saklandılar saklandıkça daha heretik oldular.

marjinal leblebi

bu yazar reelde geydir. ama sözlükte erkek gibi takılır.

marjinal leblebi

orospu yazarın tekidir. dikkate alınmaya değmez.

illuminati

esas amaçları ve felsefeleri anlaşıldığında o kadarda kötü olmadıkları anlaşılıyor. aydınlanma tarihi dersinde masonlara, gül haçlılara, illuminatiye ayrı bir sempati beslemeye başladım. genelde bu adamlar bilimin ışığından giden kilise baskısından dolayı saklanmak zorunda kalan ve bize bugün mistik, gizli ve heretik gelen insancıklardır.

ciddi kadınlardan hoşlanan tip

gereksiz ve yüksek sesli gülen kızdan hoşlanmayan erkek tipidir.

yazarların 20 yıl sonraki hallerine mesajı

yaş 43 babamdan harçlık falan alıyorum. nasıl bu kadar boktan bir hayat yaşayabildin?

on birinci nesil yazarların yaşları

zannımca 23-30 arasıdır. daha aşağısı ancak incide var olabilir.

sözlük yazarlarının itirafları

dokuz eylül de okuduğum günlerde aşırı derecede hoşlandığım fakat sınıftaki en yakın arkadaşımın daha önceki çıktığı olduğu için kendisiyle 2 sene boyunca mükemmel iki arkadaş gibi sanat galerilerine, operaya, tiyatroya ve konserlere gittiğim, balkonda dizinde uyuduğum, saatlerce sohbet ettiğim hatun seni seviyorum. korkağın tekiyim yada adamlık yaptığımı sanarak kendimi üzüyorum. sonuçta eski çıktığı yinede racona ters.

dünyanın en gereksiz insanı

dünyanın en gereksiz insanı açık ara şamil tayyar'dır.

gece

mazzy star dinlenilen yalnızlık saatlerdir.

adana demirspor

halkın takımıdır. Türkiye'nin en iyi taraftar grubuna sahiptirler.

çocukken yapılan psikopatlıklar

gördüğüm böceklerin üstünü tamamen uhuyla kaplayıp o şekilde bırakmak.

evlendikten sonraki ilk sabah

uyanır uyanmaz bi sigara yakıp düşünülmelidir.

elazığspor

süper ligde yeterince tribün yapma özürlü takım var bırakın ADS çıksın lig şenlensin bir derbi daha izleyelim.