bugün

entry'ler (15)

ataturku hic sevmiyorum

Atatürk sanki senin sevgine muhtaç amk.

abuzer kömürcü

türk dizi tarihinin en özgün karakteri.

en sevilen kurtlar vadisi karakterleri

ulan gene gece gece yatmadan kurtlar vadisini aklıma soktunuz şimdi iki saat kurtlar vadisi youtube videolarını izlicem.

dexxter35

buyurun benim.

çukur izleyenlerin zeka seviyesi

izliyorum ama küfür ede ede izliyorum bazı sahneleri o kadar cringe ki anlatamam saçmalıklarla dolu aksiyon sahneleri var aksiyon sahnelerini ve ara sıra yaptıkları cıvık taklitleri bıraksalar adam gibi bir dram dizisi ortaya çıkabilir ama işte her hafta 2:30 saat dizi çekmekte zor iş aksiyon sahnelerini atlayarak izleyin konu bakımından gayet güzel bir dizi.

türkiye nin en gerekli 3 ili

neye göre gerekli onu anlamadım ama genede 3 tane söyleyim Ankara izmir Eşkişehir.

hayattaki en büyük motivasyon kaynağı

Mustafa Kemal Atatürk'ün Türk gençliğine hitabı her okuduğumda içimde tarif edilemez duygu patlamaları yaşıyorum.

sevgilisine şiir okuyan erkek

o kadar boş konuşanlar var ki laf anlatsan anlamazlar koyun gelidiniz koyun gidiyorsunuz gidin kitap okuyun biraz.

bir kadındaki en itici detay

küfür etmesi normal bir şeydir ama aşırısı fazla itici yapıyor.

türk milli futbol takımı

Türkiye'de futbol oynan yıllar geride kaldı gidin biraz premier lig maçlarını izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

sevilen şiirin en vurucu cümlesi

Ey sen ki kül ettin beni onmaz yakışınla,
Ey sen ki gönüller tutuşur her bakışınla!
Hançer gibi keskin ve çiçekler gibi ince
Çehren bana uğrunda ölüm hazzı verince
Gönlümdeki azgın devi rüzgarlara attım;
Gözlerle günah işlemenin zevkini tattım.
Gözler ki birer parçasıdır sende ilahın,
Gözler ki senin en katı zulmün ve silahın,
Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;
Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/w...NNqdGHbDPwKssGgw&t=0s

fazla bilinmeyen bir şarkı ama ilerde değerlenicek kadar güzel.

izmir

güzel, ama çok kalabalık bir şehir altyapısı bu kadar kalabalığı kaldıramayacak kadar kötü.

sayko sözlük

güzel sözlüktür iki yıldır sayko yazarıyım ama, daha çok gelişmesi ve büyümesi gerek.

uludağ sözlük

sözlüğün moderatörleri Türkçe öğretmeni galiba noktalama işaretlerine neden bu kadar takıklar anlamadım.