entry'ler (57)

sütyen kopçasını nasıl açacağım diye ağlayan çocuk

Aglamayan erkege meme vermezler sözünü çok iyi anlayan çocuktur.

başak burcu koç burcu ilişki uyumu

Google'a yazacagını yanlışlıkla uludag'a yazan yazar cümlesi.

aşk

Aşk ulaşılmaz bir kavramdır. Çünkü kişi çok istediginde ve ulaştıgında yani maşuku elde ettiginde o aşk artık zafere dönüşmüstür.

yalnızlığı tek cümleyle açıklamak

eger tüm arkadaşların sevgilikeriyle takılırken sen yalnızlıgın tarifini yapmaya çalışıyosan yalnızsındır.

sözlük yazarlarının itirafları

ne zaman romantik olsam ya da bir kıza kendini özel hissettirsem, ertesi gün o kız beni siklemiyor sözlük. ve ben hatamı çok geç farkettim.

milli takıma teknik direktör önerileri

(bkz: yılmaz vural) adamin sonuçta hem Türk hem de Alman pasaportu var.

v for vendetta

kürdistan kelimesini duyduğumda beni şoka uğratmış film. kürdistan neresi lan?
evet koskoca ve mükemmel olan bu filmde sadece bu aklımda kaldı

nokia nın pabucunun dama atılması

nokia'nın hala symbian işletim sisteminde ısrar etmesinin doğal sonucudur.

kaptanı sabri sarıoğlu olan takım

(bkz: kılavuzu karga olanın)

ipad çıktığı halde hala laptop kullanan insan

(bkz: ipad cod çalıştırdı da biz mi almadık)

evde rap yaparken babaya yakalanmak

(bkz: bu ne lan cıstıkı cıstıkı eşşoleşşek)

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

sms'lerim, e-postalarımda ve özellikle konuşurken kurduğum cümlelerin hep devrik olduğunu fark ettim. sonra birden beynimde şimşekler çaktı "devrikcumle"

canon eos 5d mark ii

fatih şentürk ile aklıma kazınmış makina. cem adrian ve halil sezai'nin videolarında görmüştüm.

bugs bunny ölünce ne dediler

benim memleketimden olmayan birinin ölümü değil beni, vatanımda yaşayan kimseyi bu kadar meşgul etmemeli!
nihat doğan

defansın soluna forvet arayan takım

metris fc'dir. sağlam bi sol bek lazımdır oraya.

bir lisede yaşanabilecek en dumur olaylar

yatılı lisemize yeni gelen 9. sınıflar, gece sıkıldıkları için sahil güvenliği aramışlardır. aralarında geçen konuşma ise yaklaşık olarak şöyledir:
+alo sahil güvenlik komutanlığı
-"abi şu an gemimize fok balığı çıktı. fok bize biniyor, biz foka biniyoruz hahahaha" şeklindeki diyaloglardan sonra
+bana büyüğünü ver evladım.
-komutanım biz şaka yapacaktık
+kim var yurtta yanında yetkili, bana onu ver
sonra okulda nöbetçi öğretmen arkadaşlara savunma yazdırmıştır. bu olaydan sonra birkaçı okuldan ayrılmak zorunda kalmıştır. biz ise hala gülmekte ve arkadaşlarımıza acımaktaydık...

mhp nin alamayacağı iller

osmaniye mhp ile akp'nin çekişmesinde geçecektir. kimin kazanacağını tahmin etmek gerçekten zor.

edit: dünkü bahçeli mitinginden sonra mhp'nin daha önde olduğunu tahmin ediyorum.

yaran okul müdürü lafları

yatılı okulda müdür sigara içenlere ceza vermek için yapmadığını bırakmamıştır. ancak kimseyi de suç üstü yakalayamamıştır. bir gün yurdun penceresinden atılan izmaritleri bize toplatmak için bütün erkek öğrencileri çağırdı. yurdun arka bahçesinde bir taraftan bizi izliyor, bir taraftan da demediğini bırakmıyordu. kimsenin müdüre karşı çıkmamasıyla iyice gaza gelen müdür bey, diğer öğretmenlerin yanında (öğretmenlerin hepsi sigara tiryakisi):
-bugün sigara içen, yarın anasını, avradını, vatanını satar, dedi. tabi bizim gözler direk sigara içtiğini bildiğimiz öğretmenlere, onların gözleri de müdür bey'e gitti. müdürün kırdığı potu anlaması ve konuyu değiştirmeye çalışması arasındaki geçen sürede hepimiz gülme krizine girdik.

kızlara teklif etmeyen erkek

ya çirkin, özgüvensiz, tipsiz ve korkaktır ya da çok yakışıklı, kendine olan güveni harika olan, karizmatiktir.

sözlüğe giriş yaparken reklamın bir anda çıkması

ben gündüz vakti olmasına rağmen sıçradım az önce. insan haber verir canım çıkmadan önce.